اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 48
    کد: 181095
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
    شهردار منطقه هشت در برنامه تلویزیونی فصل همدلی صدا و سیمای خراسان رضوی بیان داشت :

    کوهسنگی کانون تعامل مدیریت شهری و شهروندان

    شهردار منطقه هشت در برنامه تلویزیونی صدا و سیمای خراسان رضوی بیان داشت : بوستان بزرگ کوهسنگی به عنوان میعادگاه انسان – شهر و طبیعت کانون تعامل مدیریت شهری و شهروندان است.
    کوهسنگی کانون تعامل مدیریت شهری و شهروندان

    مدیریت شهری در راستای اهداف شهروندمدارانه خود و با هدف ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان اقدام به برگزاری سلسله جشن های خانوادگی در بوستان های بزرگ شهری نموده است که فصل همدلی در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر و دهه ولایت نمونه ای از این جشنهاست .
    شهرداری منطقه هشت با استفاده از پتانسیل بالای بوستان بزرگ اجتماعی به عنوان میعادگاه انسان – شهر و طبیعت این قطب گردشگری شهری را به کانون تعامل مدیریت شهری و شهروندان تبدیل نموده است .
    مهندس علی شیرازی در برنامه تلویزیونی فصل همدلی که با مشارکت شهرداری منطقه هشت و صدا و سیمای خراسان رضوی اجرا میگردید خاطر نشان ساخت : رضایت شهروندان از برگزاری این جشن های خانوادگی موجی بارتقای سطح سرمایه اجتماعی مدیریت شهری و تجدید قوا برای خدمتگزاران مدیرت شهری است .
    شایان ذکر است سلسله جشن های خانوادگی " فصل همدلی " شهرداری منطقه هشت در بوستان بزرگ کوهسنگی به مناسبت دهه ولایت و با حضور و استقبال گسترده شهروندان و زائرین برگزار میگردد.

    تعداد بازدید: 48
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر