اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 33
    کد: 181631
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
    شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

    جمع آوری ته سیگار از سطح بوستان کوهسنگی

    جمع آوری فیلتر های سیگار با همکاری شهروندان و مدیریت شهری منطقه هشت با هدف فرهنگ سازی و پیشگیری از آسیب به طبیعت و فضای سبز شهری
    جمع آوری ته سیگار از سطح بوستان کوهسنگی

    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر هم افزایی شهروندان و مدیریت شهری در حفظ فضای سبز بوستان کوهسنگی بیان داشت : هدف از اجرای این طرح هم اندیشی و همسویی با انجمن های مردم نهاد و شکل دهی یک کمپین عمومی برای و پاکسازی شهر از ته سیگار و آموزش گروه سنی کودک و نوجوان و انتقال ایده سبز اندیشی به نسل های آینده میباشد.
    مهندس شیرازی در ادامه افزود : مدیریت مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسنگی در راستای تحقق فرهنگ پاکسازی محیط زیست و ایجاد فضای مفرح وشاداب اقدامات ویژه ای انجام داده است که از آن جمله می توان به ممنوعیت استفاده از قلیان و برافروختن منقل و آتش ، تفکیک زباله از مبداء و... اشاره نمود.
    بوستان کوهسنگی در حرکتی جدید وبا هدف نهادینه کردن فرهنگ پاکسازی و نظافت محیطی اعلام نموده است شهروندان می توانند باتحویل فیلتر سیگار به غرفه های سطح بوستان آب معدنی و یا بلیط عکاسخانه شهرفرنگ و سایر تسهیلات را دریافت نمایند.
    این اقدامات به منظور ترویج، حفظ پاکیزگی و همسویی با طبیعت انجام می شود و به نوعی شهروندان و ورزشکاران را به پاکیزگی و نظافت در محیط های طبیعی دعوت میکند.
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : این طرح نمونه عینی یک فرهنگ عملی و تشویقی برای ایجاد انگیزه در بین آماد مردم در راستای نگهداری و حفظ محیط زیست می باشد و ما در تلاشیم تا فرهنگ پیشگیری را از هم اکنون به فرزندانمان آموزش دهیم .
    این طرح با مشارکت مدیریت بوستان کوهسنگی و مجتمع تفریحی توریستی دریاچه بزرگ کوهسنگی و نگارخانه شهر فرنگ با استقبال بی شائبه عموم شهروندان و بازدیدکنندگان همراه بوده و توانسته کمک زیادی به پاکیزگی بیشتر محیط بوستان نماید.


     

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر