اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 27
    کد: 181751
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۰

    اجرای سیستم آبیاری مکانیزه بولوار شهید ناصری

    سیستم آبیاری مکانیزه بولوار شهید ناصری با اعتباری بالغ بر900 ملیون ریال در انتهای این بولوار و با پیشرفت 65 درصد فیزیکی در حال اجرا است که با آغاز به کار آن شاهد صرفه‌جویی در حجم عظیمی از آب مصرفی فضای سبز خواهیم بود.
    اجرای سیستم آبیاری مکانیزه بولوار شهید ناصری

    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای سیستم آبیاری مکانیزه بولوار شهید ناصری در راستای صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با بیان اینکه فضای سبز شهر سرمایه‌ای ارزشمند است که نمی‌توان پس از بین رفتن، آن‌ها را از دیگر منابع و کشورها وارد کرد، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم این سرمایه ارزشمند را حفظ کنیم و برای حفظ آن‌ مدیریت آبیاری و مصرف بهینه آب مورد توجه ماست که استفاده از روش آبیاری مکانیزه راهکار مناسبی در جهت کاهش مصرف آب بوده و از لحاظ اقتصادی نیز باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و نیروی انسانی در این راستا است .
    وی بیان داشت: سیستم آبیاری مکانیزه بولوار شهید ناصری با اعتباری بالغ بر900 ملیون ریال در انتهای این بولوار و با پیشرفت 65 درصد فیزیکی در حال اجرا است که با آغاز به کار آن شاهد صرفه‌جویی در حجم عظیمی از آب مصرفی فضای سبز خواهیم بود.
    شهردار منطقه 8 مشهد بهبود سیمای بصری فضای سبز و طراوت و سرسبزی آن را از نتایج مثبت اجرای این طرح دانست و گفت: در استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار میزان آب مصرفی به اندازه نیاز گیاهان است و از تبخیر سطحی و اتلاف آن جلوگیری می‌شود.
    شیرازی با ابراز خرسندی از حذف ماشین‌های آبیاری تانکری در این مسیر گفت: به دلیل تردد بالای وسایل نقلیه در این بولوار، وجود تانکرهای آبیاری باعث ایجاد ترافیک در محل می‌شد که نارضایتی شهروندان را به همراه داشت به همین منظور و در راستای خدمت‌رسانی بهتر به همشهریان و زائران تلاش گردید تا با شروع بکار سیستم آبیاری تحت فشار معضل ایجاد ترافیک توسط تانکرهای آبیاری را بطور کامل برطرف گردد.

    تعداد بازدید: 27
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر