اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 30
    کد: 182009
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
    با هدف زیباسازی منظر شهری، و رعایت استانداردهای فنی برای سهولت در تردد عابران پیاده صورت پذیرفت :

    آغاز عملیات عمرانی پیاده رو سازی خیابان امام خمینی (ره) فاز 3

    اجرای فازسوم پروژه عظیم پیاده روسازی در خیابان امام خمینی (ره) با 10 میلیارد ریال اعتبار
    آغاز عملیات عمرانی پیاده رو سازی خیابان امام خمینی (ره) فاز 3

    شهردار منطقه هشت مشهد از آغاز فاز سوم پیاده روسازی و بهسازی گذرگاه عابر پیاده خیابان امام خمینی (ره) به منظور سهولت تردد شهروندان و زائران در این منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، مهندس علی شیرازی ضمن اعلام این خبر گفت: پروژه بهسازی گذرگاه های عابر پیاده با هدف سهولت در تردد شهروندان وزائران بویژه افراد کم توان ؛ یکی از اقدامات نهضت پیاده‌رو سازی است که به منظور ساماندهی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان درحال اجرا می باشد.
    شهردار منطقه هشت با بیان اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، گفت:به منظور افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب سازی محیط شهری، اجرای عملیات عمرانی پیاده رو سازی و شبکه آبیاری مکانیزه در دستور کار مدیریت شهری منطقه هشت قرار گرفته است.
    شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به اینکه پیاده روها محل تردد عابران است و به عنوان جزئی از عرصه عمومی شهر، جایگاه خاصی در تردد شهری دارد٫ با اجرای پیاده رو سازی خیابان امام خمینی ؛ضمن بهبود عبور و مرور و زیباسازی منظر شهری در منطقه تلاش خواهد شد تا با انجام این طرح پیاده روهای استاندارد و مناسب برای معلولان ایجاد وتردد شهروندان به آسانی انجام شود.
    شایان ذکر است پروژه بهسازی و پیاده روسازی خیابان امام خمینی (ره) فاز 3 با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و در حد فاصل خیابان امام خمینی 63(ره) تا میدان انقلاب با متراژ 4 هزار متر مربع در حال اجرا میباشد .

    تعداد بازدید: 30
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر