اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 15
    کد: 182095
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۴


    برپایی 30 ایستگاه صلواتی در دهه اول محرم - شهرداری منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت ، از برپایی 30 ایستگاه صلواتی در دهه اول محرم دراین منطقه خبر داد.
     برپایی 30 ایستگاه صلواتی در دهه اول محرم - شهرداری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، مهندس شیرازی با اعلام این خبر ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اظهارکرد: با توجه به ایام دهه اول ماه محرم و درخواست هیات مذهبی 30 مجوز برپایی ایستگاه صلواتی در سطح منطقه صادر گردیده است. که نظارت دقیق بر این ایستگاه ها از سوی شهرداری منطقه هشت و مرکز بهداشت در طول ایام سوگواری صورت می گیرید.
    شهردار منطقه هشت با بیان اینکه سطح منطقه به مناسبت ایام محرم فضاسازی شده است و افزود: همزمان با آغاز ماه محرم خیابان های سطح منطقه با اکران بیش از 500بیرق و 1000 پرده و آویزهای مشکی سیاهپوش عزای سالار شهیدان گردیده است .
    شهردار منطقه هشت در ادامه به دیگر اقدامات این منطقه در ماه محرم اشاره کرد وافزود:علاوه بر اجرای فضاسازی ویژه ماه محرم الحرام در سطح منطقه،برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا،سخنرانی ،مرثیه خوانی ومداحی اهل بیت(ع) و مراسم عزاداری بطور ویژه درنمازخانه اداره در دستور کار این منطقه قرار گرفته است تا ضمن معرفی هر چه بیشتر ابعاد شخصیتی حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) و فضایل اخلاقی آن حضرت و یاران باوفایشان، گام موثری در راستای تبیین فرضیه امر به معروف و نهی از منکر نیز برداشته باشیم.

    تعداد بازدید: 15
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر