اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 20
    کد: 185938
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
    با هدف ارتقای سطح زیبایی های بصری فضای سبز شهری و استفاده حد اکثری از مناظر برگ ریزان پاییزی :

    مسیرهای پاییزی در بو ستان بزرگ کوهسنگی

    با هدف حفظ مناظر برگ ریزان پاییزی و ارتقای سطح زیبایی های بصری فضای سبز شهری؛ سه مسیر از خیابانهای بوستان کوهسنگی به عنوان مسیر پاییزی معرفی گردید.
    مسیرهای پاییزی در بوستان بزرگ کوهسنگی

    حرکت پیاده طبیعی ترین، قدیمی ترین و ضروری ترین شکل جا به جایی انسان است و پیاده روی هنوز مهم ترین امکان برای مشاهده مکان ها، فعالیت ها و احساس شور و تحرک زندگی و کشف ارزش ها و جاذبه های نهفته در محیط است.
    پیاده روی دارای اهمیت اساسی در ادراک هویت فضایی، احساس تعلق به محیط و دریافت کیفیت های محیطی است.. به دنبال نیاز به پیاده روی و آرامش روانی شهروندان و همچنین کمبود مکانهایی جهت پیاده روی ایمن و آرام شهرداری منطقه هشت و مدیرت بوستان بزرگ کوهسنگی اقدام به تعیین مسیرهایی به عنوان مسیر پاییزی نمودند.در همین راستا و باهدف ارتقای سطح زیباییهای بصری فضای سبز شهری و استفاده حداکثری از مناظر برگ ریزان پاییزی سه مسیر 1-مسیر ملل 2000متر مربع ،مسیر2- بلوار ساختمان اداری تا تپه سایت گلها " خروجی بزرگراه کلانتری 5000 مترمربع " و مسیر3 مسیر فرهنگ سرای پایداری تا میدان چهار سوق850متر مربع به عنوان مسیر پاییزی معرفی گردید.
    شایان ذکر است مسیر فوق الذکر ؛ در ایام برگ ریزان پاییزی به منظور بهره مندی زائرین و مجاورین عزیز از چشم انداز های زیبا و روح نواز طبیعت، معبر پاییزی در این مجتمع اکران شد در این معبر علاوه بر وجود انبوه برگهای رنگارنگ درختان ، تصاویری از مناظر زیبای کوه سنگی نیز به نمایش در آمده است .
     

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر