اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 40
    کد: 187810
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
    در راستای تغییر رفتار ترافیکی و حفظ جان عابران پیاده صورت می گیرد :

    اصلاح هندسی تقاطع های خیابان بهار و اجرای طرح تقدم عابر پیاده

    عملیات تراش و روکش آسفالت ؛ اصلاح گذرگاه عابر پیاده و همسان سازی محل تردد شهروندان در تقاطع خیابان ملک الشعرای بهار و بولوار شهید صابری
    اصلاح هندسی تقاطع های خیابان بهار و اجرای طرح تقدم عابر پیاده

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : عملیات تراش و روکش آسفالت ؛ اصلاح گذرگاه عابر پیاده و همسان سازی محل تردد شهروندان در تقاطع خیابان ملک الشعرای بهار با هدف ارتقای سطح انضباط ترافیکی، رعایت حق تقدم و ایمنی عابر پیاده در شهر انجام پذیرفت .
    مهندس علی شیرازی با اعلام خبر فوق بیان داشت: این طرح در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی و با هدف ایجاد انضباط حرکتی عابران و خودروهای سواری در مرحله نخست در این تقاطع ها به اجرا در آمده و امید است در روزهای آتی شاهد اجرای آن در سایر تقاطعات برنامه ‌ریزی شده باشیم.
    شهردار منطقه هشت گفت: باید با مدیریت صحیح و با برنامه در حوزه مدیریت شهری و مهندسی ترافیک، به دنبال تردد آسان، ایمن باشیم و با اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در آرام‌سازی ترافیک و کاهش ترافیک و آلودگی‌های صوتی و زیست محیطی گام برداریم.
    مهندس شیرازی اهداف اجرای این پروزه بزرگ را افزایش ایمنی عبور عرضی عابرین پیاده ؛ افزایش سطح فرهنگ عابرین پیاده و استفاده از محل های مشخص شده و شاخص کردن محل عبور عابر پباده برای رانندگان دانست .

    تعداد بازدید: 40
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر