اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 21
    کد: 188708
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
    مهندس علی شیرازی :

    شهر سالم حرکتی مداوم در راستای ایجاد و بهبود محیط فیزیکی و اجتماعی شهر و در نهایت اجتماعی شدن سلامت است .

    همایش گرامیداشت روز جهانی داوطلبین سلامت با حضور شهردار منطقه هشت دکتر خدایی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر احتشام فر مشاور اجرایی ریاست دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی و روسای مراکز بهداشت ثامن برگزار گردید .
    شهر سالم حرکتی مداوم در راستای ایجاد و بهبود محیط فیزیکی و اجتماعی شهر و در نهایت اجتماعی شدن سلامت است .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : شهردار منطقه هشت رد همایش روز جهای داوطلب سلامت و با تاکید بر مشارکت سازنده شهروندان در تحقق شهر سالم بیان داشت : شهرسالم عرصه ظهور مشارکت شهروندان و سیاست های هماهنگ اجرایی در جهت تامین محیطی سالم برای رشد استعدادها و خلاقیت ها و فضایی مناسب جهت تامین سلامت شهروندان است.
    شیرازی در ادامه افزود : به عنوان نماینده مدیریت شهری این روز را بهترین فرصت برای توسعه فرهنگ فعالیتهای داوطلبانه و مشارکت مردمی در عرصه سلامت شهری و شهروندای میدانم .
    وی خاطر نشان ساخت : مدیریت شهری به این نتیجه رسیده که سلامت مردم در اولویت قرار دارد و شهرداری قطعه‌ای مهم از پازل شهر سالم و شهروند سالم هستند که اگر مشارکت نداشته باشد، هدف مطلوب که همان جامعه سالم است، محقق نخواهد شد.
    دکتر خدایی قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در امور مشارکت‌های مردمی گفت: خیرین و داوطلبان سلامت در تمامی سطوح بالاترین سرمایه های انسانی دانشگاه به شمار می روند و این دانشگاه با اتکای به این افراد خدماتی بهتر را به مردم ارائه می دهد.
    وی در ادامه افزود : شهر نشینی تعهداتی را برای مدیران شهری و تکالیفی را بر شهروندان به همراه دارد که ارزش‌ها و هنجارهایی را سبب می‌شود . مشارکت موثر و سازنده شهروندان با تکیه بر آموزش‌های شهروندی در بستر شورای اجتماعی محلات و داوطلبین سلامت بستری جهت تعامل حوزه سلامت شهری و شهر سالم است .

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر