اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 10
    کد: 188867
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
    در جهت رفاه حال شهروندان صورت گرفت؛

    آسفالت، پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی بولوار نماز

    شهردار منطقه8 مشهد از پاکسازی گسترده خاک، ضایعات و نخاله‌های ساختمانی در بولوار نماز توسط شهرداری این منطقه خبر داد.
    آسفالت، پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی بولوار نماز

    شهردار منطقه8 مشهد از پاکسازی گسترده خاک، ضایعات و نخاله‌های ساختمانی در بولوار نماز توسط شهرداری این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف پاکسازی و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان این بولوار در کنار توجه به الگوهای زیست محیطی و بهداشت محلات انجام شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با عنوان این مطلب خاطرنشان کرد: با توجه به حجم زیاد نخاله ساختمانی در این محدوده که در گذشته جزو حاشیه شهر محسوب می‌شد و اکنون در حوزه شهری منطقه8 قرار گرفته است، پاک‌سازی همچنان ادامه دارد.
    شهردار منطقه 8 خاطرنشان کرد: همچنین محصورسازی ورودی‌های بولوار نماز به‌‌ویژه حد فاصل تقاطع شهدای ارتش به‌سمت سیدی برای جلوگیری از تخلیه خاک و نخاله توسط متخلفان انجام می‌شود.
    وی با بیان اینکه اگر در نحوه جمع‌آوری این ضایعات کنترل دقیقی انجام نگیرد، می‌تواند خطرات بسیاری در پی داشته باشد تصریح کرد: خاک و ضایعات ساختمانی رهاشده در شهر می‌تواند باعث بروز مشکلات، حادثه و بیماری شود در همین راستا برای جلوگیری از مخاطرات زیست محیطی و آلودگی گروه‌های ویژه‌ای برای جلوگیری از تخلف راه‌اندازی شده است.
    آسفالت معابر بولوار نماز
    وی در ادامه از آسفالت خیابان نماز25، 27 و 29 نیز خبر داد و اظهار داشت: موضوع آسفالت و پوشش کف خیابان‌ها و گذرگاه‌ها که رابطه مستقیمی با بحث حمل‌ونقل و بهداشت شهری دارد، یکی از مطالبات اصلی شهروندان طی سال‌های اخیر بوده است.
    شهردار منطقه8 افزود: یکی از نیازهای مردم ساکن در بولوار نماز آسفالت معابر بود، در همین راستا اکنون وارد بحث کیفیت‌بخشی و آسفالت این معابر شده‌ایم و کار آسفالت معابر نماز 25، 27 و 29 را آغاز کرده‌ایم.
    شیرازی با بیان اینکه اگر شرایط جوّی مناسب باشد ظرف دو هفته آینده این پروژه به پایان می‌رسد و قابلیت استفاده مردمی را دارد، یادآور شد: برخی نقاط برای آسفالت مشکلاتی همچون حفاری اضطراری آب و شرکت های خدماتی را دارند که باعث کندی اجرای پروژه می‌شود اما با وجود این، تمام هدف ما رفاه حال مردم ساکن در این محله است و در همین راستا تلاش می‌کنیم تا هرچه زودتر آسفالت این محدوده به پایان رسیده و بهره‌‌برداری شود.

    تعداد بازدید: 10
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر