اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 35
    کد: 189188
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
    با هدف ارتقای سطح شناخت ابعاد و زیباییهای پارک شهری و در آخرین جمعه پاییز برگزار میگردد .

    فتوواک بزرگ بوستان کوهسنگی

    با محوریت ارتقای سطح و جایگاه پارک و فضای سبز در مدیریت شهری و با هدف شناخت زیباییهای پارک شهری نخستین فتوواک عکس کوهسنگی برگزار میگردد.
    فتوواک بزرگ بوستان کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : با محوریت ارتقای سطح و جایگاه پارک و فضای سبز در مدیریت شهری و با هدف شناخت زیباییهای پارک شهری نخستین فتوواک کوهسنگی برگزار میگردد.
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر برگزاری فتوواک بزرگ بوستان کوهسنگی بیان نمود : با هدف به تصویر کشیدن ظرفیت‌ها و تحولات پارک کوهسنگی ؛ مدیریت شهرداری منطقه هشت قصد دارد نخستین جشنواره عکس کوهسنگی را برگزار نماید.
    شیرازی در ادامه خاطر نشان ساخت : فتوواک، فرصتی برای تماشای شهر از دریچه‌ای دیگر و ثبت تصویر هنرمندانه از سازه های معماری و هنری ، مبلمان زیبای شهری ، مردم ، تعامل ها ، بنا ها ، نماها ، چشم اندازهای شهری ، جامعه ، حیوانات شهری ، احساسات و عواطف عوام و انواع فضاها ست که
    فتوواک بزرگ بوستان کوهسنگی به عنوان نمونه ای کوچک با مشارکت سازمان اجتماعی و فرهنگی، شهرداری منطقه ۸ و کانون گسترش عکاسی در آخرین جمعه فصل پاییز برگزار می‌شود.
    شایان ذکر است فتوواک رویدادی جهانیست که در آن عکاسان و علاقه مندان به حرفه عکاسی در نقطه ای ، گرد هم جمع میشوند و باتوجه به حمایت همدیگر و آموزش شروع به عکاسی خواهند کرد ، اما بطور خلاصه مسیری در شهر مشخص می‌شود و گروهی در آن مسیر از همه آنچه که به نظرشان زیبا و یا مفهومی است عکاسی می‌کنند.
    هدف اصلی رویدادهایی از این دست، علاوه بر یادگیری و آموزش، دوستی و اتحاد است. همچنین آشنایی بیشتر مسئولین و مردم با عکاسی آزاد در سطح شهرها از پیامدهای مهم این رویداد بین‌المللی است.

     

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر