اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 123
    کد: 30460
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۶/۲۵

    3200 متر طول لوله گذاری آبیاری مکانیزه بلوار نامجو

    شهردار منطقه هشت مشهد عملیات آبیاری مکانیکی در بلوار شهید نامجو با هدف افزایش راندمان آبیاری و کاهش هزینه‌ها و حذف تردد تانکرها در معابر اصلی انجام پذیرفت.
    3200 متر طول لوله گذاری آبیاری مکانیزه بلوار نامجو

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مشهد؛ علیرضا خادم پیر گفت: با هدف کاهش تصادفات و پیشگیری از ترافیک به واسطه آبیاری تانکری؛ بلوار شهید نامجو به سیستم آبیاری مکانیکی مجهز گردید..
    علیرضا خادم پیر با اعلام این خبر افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی و در راستای سیاست‌های معاونت خدمات و محیط ‌زیست شهری به منظور ارتقای سطح بهره‌وری از آب و کاهش هزینه‌های آبیاری، اجرای شبکه آبیاری تحت فشار و مکانیکی در دستور کار قرار گرفت.
    وی اظهارداشت: اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار و مکانیکی در سطح فضای سبز منطقه هشت گامی بزرگی برای بهروری بیشتر از منابع آبی است.
    شهردار منطقه هشت تصریح کرد: در این راستا در حاشیه معابر منطقه هشت که از هسته‌های پر تردد و مرکزی شهر محسوب می‌شود این پروژه آغاز و با بیش از ۳۴ کیلومتر لوله‌گذاری در مراحل پایانی خود میباشد
    اجرای شبکه آبیاری مکانیزه باعث افزایش راندمان آبیاری و کاهش هزینه‌ها و حذف تردد تانکرها در معابر اصلی شده و نتیجه آن رضایت شهروندان و زائران است .
    شایان ذکر است حفاری و لوله گذاری عملیات عمرانی آبیاری مکانیکی بلوار نامجو به طور کامل انجام گردیده است و در حال ترمیم نهایی معاب میباشد.

     

    تعداد بازدید: 123
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر