اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 195
    کد: 30562
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۶/۲۷

    برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار تخصصی سرای 8 در منطقه هشت

    اولین کارگاه آموزشی نرم افزار تخصصی سرای 8 با حضور روسای ادارات شهرسازی و کارشناسان ذیربط در شهرداری منطقه هشت برگزار گردید.
    برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار تخصصی سرای 8 در منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    صدور پروانه ساخت و تعیین نحوه گردش کار پرونده های ساختمانی یکی از بزرگترین معضلات و مسائل در شهرسازی است که چنانچه براساس پایه و اصول فنی و شهرسازی تعیین گردد اثرات مثبت آن برای شهر و شهروندان کاملا مشهود خواهد بود. با هدف آشنایی بیشتر مسئولین شهرسازی و ارتقای سطح دانش تخصصی پرسنل حوزه شهرسازی اولین کارگاه آموزشی سامانه سرای 8 با نگاهی دقیق و اصولی به این مهم در شهرداری منطقه هشت برگزار گردید.
    در این کارگاه که با حضور 30 نفر از مسئولین و رؤسای شهرسازی و کارشناسان محترم و پیشخوانهای نواحی برگزار گردید،در مورد نحوه کاربا این سامانه که با اندک تغییری نسبت به نرم افزار قبلی (سرای 7)از هفته گذشته در حال اجرا میباشد ،به تفضیل بحث و گفتگو گردید و کاربران در خصوص مشکلات موجود در گردش کارپرونده های با درخواست صدورپروانه و ارجاعات به کاربران و امور مهندسی آشنا شده و توضیحات لازم در این زمینه به آنان داده شد. .در این جلسه یک به یک کاربران از نحوه کار با این سامانه و نیز مشکلاتی که حین کار با آن مواجه میشوند بیان و آموزشهای لازم در این زمینه را دریافت کردند .شایان ذکراست که این کارگاه درمدت سه روز و در تاریخهای 24 و26 و28 شهریورماه جاری در محل شهرداری منطقه 8 درحال برگزاری میباشد.

     

    تعداد بازدید: 195
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر