اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 141
    کد: 30701
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۶/۳۱

    اجرای پارک خطی بهار تا میدان شریعتی منطقه 8 شهرداری مشهد

    شهردار منطقه هشت بیان نمود : در راستای توسعه فضای سبز در سطح منطقه و با هدف ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر نسبت به احداث پارک خطی در حاشیه خیابان بهار تا میدان شریعتی اقدام گردیده است.
    اجرای پارک خطی بهار تا میدان شریعتی منطقه 8 شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 مشهد، مهندس خادم پیر با اشاره به لزوم توسعه فضای سبز شهری افزود: در راستای توسعه فضای سبز در سطح منطقه و با هدف ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر نسبت به احداث پارک خطی در حاشیه خیابان بهاراقدام گردیده است. وی با بیان استفاده مطلوب از فضاهای موجود خاطرنشان کرد: پارک‌های خطی با مناطق مسکونی مجاور ارتباط کافی برقرار کرده و زیبایی بصری محیط را به نحو چشمگیری افزایش می‌دهند که شهروندان با پیاده‌روی و ورزش می‌توانند استفاده مناسبی از این فضاها داشته باشند.
    این پارک به منظور گسترش فضای سبز منطقه و جلب رضایت شهروندان با افزایش سرانه فضای سبز احداث خواهدشد.
    وی در خصوص روند اجرایی این پروژه تصریح کرد: احداث این پارک خطی در مرحله خاک‌ریزی، جدول‌کشی و اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی قراردارد و پروژه از پیشرفت قابل قبولی برخوردارمیباشد ..
    خادم پیر با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز در منطقه افزود: با وجود توسعه بوستان‌ها و پارک‌ها و افزایش سرانه فضای سبز در منطقه از سال گذشته، این رقم همچنان کافی نیست و افزایش سرانه فضای سبز و تلطیف روحیه نشاط و شادابی شهروندان و تامین فضای فراغتی برای آنان، از اهداف احداث این پارک خطی به شمار می‌رود.


     

    تعداد بازدید: 141
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر