اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 102
    کد: 30797
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۲

    جشنواره خانواده هوشمند و با نشاط در شهرداری منطقه هشت

    اولین جشنواره خانواده هوشمند و با نشاط در بوستان باغ ملی با همت شهرداری منطقه 8 و شورای اجتماعی محلات ناحیه 1
    جشنواره خانواده هوشمند و با نشاط در شهرداری منطقه هشت

    آغاز بکار اولین جشنواره خانواده هوشمند و با نشاط در بوستان باغ ملی
    شهردار منطقه 8مشهد از برگزاری جشنوار‌ه خانواده هوشمند وبا نشاط در بوستان‌ باغ ملی این منطقه با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت و ایجاد فضایی سالم برای تفریح خانواده‌ها خبر داد.
    شهردار منطقه هشت با اعلام این خبر افزود :غنی‌سازی اوقات فراغت، افزایش شادی و نشاط خانواده‌ها، ارتقاء مهارت‌های زندگی و ایجاد روحیه ابتکار و نو آوری بین شهروندان این منطقه از اهداف برپایی جشنواره ‌های محلی میباشد..
    جشنواره خانواده هوشمند و با نشاط با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت؛ شورای اجتماعی محلات ناحیه 1 و کانون مخترعین ایران و در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت، افزایش شادی و نشاط خانواده‌ها، ارتقاء مهارت‌های زندگی و همکاری و تعاون و مسئولیت پذیری بین اعضای خانواده ایجاد روحیه رقابت سازنده بین شهروندان منطقه برگزار میگردد.
    وی موضوع برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه تعاون و مسئولیت پذیری در بین اعضاء خانواده عنوان کرد و افزود: آموزشهای پیشرفته و جذاب علمی یکی از محورهای اموزشی این جشنواره میباشد.
    خادم پیر اظهار کرد: این جشنواره در بوستان‌ باغ ملی واقع در محله جنت، و در بازه زمانی 27 الی 29 شهریور ماه سال جاری برگزار گردید.
    .

     

    تعداد بازدید: 102
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر