اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 114
    کد: 30911
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۴

    شهردار منطقه هشت در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شریعتی

    حضور شهردار منطقه هشت و عضو شورای اسلامی شهر در مراسم آغازین سال تحصیلی
    شهردار منطقه هشت در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شریعتی

    مهندس خادم پیر و مهندس فیاضی در مراسم آغاز سال تحصیلی دبیرستان شریعتی
    مهندس خادم پیر ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به مدیران و دانش آموزان این روز را سرآغاز فصل جدیدی از تلاش در راه تعالی و سعادت دانست و افزود : دانش آموزان ذخیره های مدیریتی آینده شهر و کشور هستند که با تلاش و کوشش و کسب تجربه و تخصص؛ خود را اماده ارائه خدمات مینمایند.
    شهردار منطقه هشت با تشریح اقدامات شهرداری منطقه هشت در پروژه استقبال از مهر
    که همه ساله همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشائی و آغاز به کار مدارس صورت میگیرد؛ افزود: مدیریت شهری همگام وهمسو با سایر ادارات وسازمانهای وابسته در راستای تحقق و برگزاری هرچه بهتر و با شکوهتر این روزاقدام به اجرای پروژه های عمرانی و فرهنگی وابسته به این مهم میپردازد.
    وی بیان داشت :شهرداری منطقه هشت در این راستا و با هدف ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان و ساماندهی وضعیت مدارس سطح منطقه اقدام به تشکیل کارگروه استقبال از مهر در زمینه‌های مختلف از قبیل جمع‌آوری خاک و نخاله مدارس، تفکیک آبخوری از سرویس بهداشتی، تعویض جداول فرسوده پیرامون مدارس، رنگ‌آمیزی و هرس درختان و لکه‌گیری آسفالت مدارس نموده است .
    سید جلال فیاضی ضمن حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید که در دبیرستان دکتر علی شریعتی منطقه 8 مشهد برگزار شد، بیان داشت : امروز که شروع فصل علم و دانش و هفته دفاع مقدس است، شاهد توسعه و پیشرفت شهر مشهد در ابعاد مختلف هستیم که تداوم این توسعه؛ همت بالای شما دانش آموزان را میطلبد.
    وی افزود: در سال‌های اخیر همکاری‌های خوبی بین شهرداری مشهد و مدارس وجود داشته که شهرداری منطقه 8 نیز در این راستا زحمات قابل تقدیری به عمل آورده است.
    شایان ذکر است مهندس خادم پیر و مهندس فیاضی در مراسم آغازین سال تحصیلی جدید از آنها خواستند: دانش‌آموزان راه‌های توسعه پایتخت معنوی را به مدیریت شهری پیشنهاد دهند.
     

    تعداد بازدید: 114
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر