اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 117
    کد: 30983
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۶

    تجدید بیعت با شهدا

    برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا و عطر افشانی مزار شهدای کوهسنگی با حضور مدیرت و پرسنل منطقه هشت
    تجدید بیعت با شهدا

    همزمان با هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید بیعت با شهدا و آرمانهای والای انقلاب شهردار و پرسنل شهرداری منطقه هشت با حضور در مزار شهدای گمنام کوهسنگی ضمن غبار روبی مزار شهدا با نثار فاتحه و گل به مقام شامخ آنان ادای احترام و با آرمانهای بلند امام راحل تجدید میثاق کردند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    مراسم زیارت عاشورا و عطر افشانی مزار شهدای کوهسنگی با حضور شهردار و پرسنل شهرداری منطقه هشت در جبل النور برگزار گردید.
    مهندس خادم پیر علت برپایی چنین مراسمی را ارج نهادن به ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود زنده نگه داشتن یاد و خاطره و نام آن شهیدان سرافراز و حماسه‌آفرینی‌های غرورانگیز و افتخارآمیز آنان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل گامی در جهت ترویج فرهنگ والای بسیج و ارتقاء روحیه ایثارگری، رشادت و شهادت‌طلبی است.
    گفتنی است مراسم قرائت زیارت عاشورا و عطر افشانی مزار شهدای کمنام کوهسنگی پنجشنبه 4 شهریور در ساعات ابتدایی صبح پنجمین روز از هفته دفاع مقدس با عنوان «ایثارگری و شهیدان» با حضور شهردار و پرسنل شهرداری منطقه هشت در جبل النور برگزار گردید.
    در پایان مراسم و پس از قرائت زیارت عاشورا و نوحه سرایی حاضرین در مراسم؛ ضمن غبار روبی مزار شهدا با نثار فاتحه و گل به مقام شامخ آنان ادای احترام و با آرمانهای بلند امام راحل تجدید میثاق کردند.
     

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر