اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 78
    کد: 32308
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۱۴
    در نشست فعالین فرهنگی و نماینده هیات مذهبی منطقه هشت بیان گردید :

    تحول صحیح جامعه شهری کارکرد مستقیم هیات مذهبی است.

    رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جماعات استان خراسان رضوی در نشت فعالین فرهنگی و نماینده هیات مذهبی منطقه هشت بیان داشت : وظیفه خطیر خادمین هیات مذهبی در ابلاغ و رساندن صحیح شعائر مذهبی و اجرای صحیح مناسک مذهبی است .
    تحول صحیح جامعه شهری کارکرد مستقیم هیات مذهبی است.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : نشست شهردار با فعالین فرهنگی و نماینده هیات مذهبی
    منطقه هشت شهری در راستای ایجاد تعامل و همفکری جهت رسیدن به الگوی متناسب با شرایط این منطقه استراتژیک شهری با حضور رئیس محترم شورای سیاستگذاری ائمه جماعت استان خراسان رضوی برگزار گردید.
    مهندس علی عربپور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت با بیان این مطلب که مدیریت شهری منطقه هشت امادگی دارد تا با همکاری تشکل های فرهنگی و هیات مذهبی وظیفه خود را در استقبال از ماه محرم و صفر به نحو احسن انجام دهد بیان داشت فضای همکاری و تعامل دوجانبه باعث ارتقای راندمان فرهنگی و مذهبی خواد شد.
    در این نشست که با حضور حد اکثری نماینده تشکل های فرهنگی و هیات مذهبی تشکیل گردیده بود حضار با بیان دغدغه ها و مسائل موجود به تشریح حوزه فعالیت خود پرداختند.
    تشکیل کمیته مجازی هیات مذهبی و تشکل های فرهنگی – همسان سازی ضاهری و اجرای ایستگاههای صلواتی و استقرارپایگاههای فرهنگی در کنار ایستگاههای صلواتی از پیشنهادات مطروحه در این نشست بود که با بحث و بررسی در خصوص آنها تصمیم گیری شد.
    رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جماعات استان خراسان رضوی حجه الاسلام معادی؛ در این نشست ضمن بیان نکاتی در خصوص نقش تاثیر گذار تشکل های فرهنگی و مذهبی در دگرگونی چهره شهر در ایام سوگواری ماه محرم و صفر بیان داشت : کارکرد صحیح هیات مذهبی همراه بودن شور و شعور حسینی است .
    حجا الاسلام معادی در ادامه سخنان خود با بیان این مطلب افزود : وظیفه خطیر خادمین هیات مذهبی در ابلاغ و رساندن شعائر مذهبی و اجرای صحیح مناسک مذهبی است .
    وی با بیان توصیه هایی در خصوص اجرای صحیص مناسک مذهبی در ایام سوگواری برای تمامی عزاداران آن حضرت طلب توفیق و عافیت نمود .
    در ادامه مهندس عربپور با پاسخ تمامی مسائل هیات مذهبی اعلام داشت : اولویت کاری حوزه فرهنگی و اجتماعی ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان و برگزاری هرچه با شکوهتر ایام سوگواری محرم و صفر میباشد .
     

    تعداد بازدید: 78
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر