اوقات شرعی
 • چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 84
    کد: 32528
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۲۰

    ارتقای ایمنی محلات نتیجه همکاری و تعامل مدیریت شهری و شهروندان و نیروی انتظامی است

    تقدیر شورای اجتماعی محلات کوهسنگی و شهید بهشتی از مسئولین شهرداری منطقه هشت و ناحیه 2
    ارتقای ایمنی محلات نتیجه همکاری و تعامل مدیریت شهری و شهروندان و نیروی انتظامی است

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    مهندس احتشام فر در نشست ماهیانه شورای اجتماعی محلات ناحیه 2 و درخصوص برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح محلات کوهسنگی و شهید بهشتی بیان داشت : بهره‌گیری از ظرفیت‌های نهاد خدمتگزار نیروی انتظامی و حضور و نظارت آن‌ها باعث کاهش و حذف بسیاری از ناهنجاری‌ها و معضلات اجتماعی محلات می‌شود که آینده درخشانی را برای محلات شهر به ارمغان خواهد آورد.
    رئیس ناحیه 2 شهرداری منطقه هشت افزود : میتوان با هماهنگی بین سازمانی و تعامل سازنده مدیریت شهری و نیروی انتظامی و شورای اجتماعی محلات با عنایت به وسعت شهر و تعدد مسائل مطرح در این حوزه و همچنین با شناسایی نقاط ضعف، قوت و ارائه راهکارهای متناسب ظرفیت محلات گام‌های موثری در رفع مشکلات بردارند.
    رئیس کلانتری جهاد در این نشست ضمن تقدیر از همکاری بوجود آمده فی ما بین شهرداری و نیروی انتظامی بیان داشت : با ارتقاء اتحاد و همدلی در بین شهروندان، امنیت محلات شهر افزایش پیدا می‌کند که این مهم با فعالیت مشترک این دو نهاد خدمتگزار محقق می‌شود.
    شایان ذکر است تقدیر شورای اجتماعی محلات کوهسنگی و شهید بهشتی از مسئولین شهرداری منطقه هشت و ناحیه 2 پایان بخش این مراسم بود .
     

    تعداد بازدید: 84
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر