اوقات شرعی
 • چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 81
    کد: 32562
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۲۱

    ارتقای سطح فرهنگی شهروندی نتیجه حضور تاثیر گذار مدیریت شهری در بین شهروندان است.

    تقدیر از همکارن فرهنگی منطقه هشت به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی
    ارتقای سطح فرهنگی شهروندی نتیجه حضور تاثیر گذار مدیریت شهری در بین شهروندان است.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    مهندس عربپور در نشست تقدیر از همکاران معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت و به مناسبت 14 آبان روز فرهنگ عمومی اظهار داشت: . شهر خانه شهروندان است و دخالت‌دادن شهروندان در مسائل شهرشان لازمه بهبود فرهنگ شهروندی است. کار فرهنگی در شهرداری همیشه بوده، و کم‌اهمیت‌تر از کار عمرانی نیست.
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت در ادامه افزود : شهروندان برای رسیدن به رشد اجتماعی و اجتماعی شدن نیاز به محیطی دارند که بتوانند در آن توانمندی‌های خودرا شکوفا سازند بنابراین این مهم بایستی در برنامه ریزیهای فرهنگی و اجتماعی گنجانده شود.
    در این مراسم که با حضور مدیران و پرسنل فرهنگی شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت : معاون اجرائی منطقه 8 مهندس کوشا ضمن تبریک روز فرهنگ به همکاران فرهنگی گفت : خدمت رسانی به شهروندان و زائرین شهر بهشت افتخارو سعادت بزرگی است . وی افزود: تا به امروز تمامی برنامه های اجرا شده در این منطقه دارای محتوای غنی و آموزشی بسیاری بوده که رضایت شهروندان را نیز به همراه داشته است .
    در ادامه مهندس عربپور معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه 8 ضمن تشکر از این اقدام منطقه گفت: منطقه 8 بدلیل موقعیت ویژه خود و همجواری با بارگاه ملکوتی آقا امام رضا (ع) ،در امر برنامه ریزی و انجام فعالیتهای فرهنگی بسیار پرتلاش بوده و کسب رضایت مخاطبان، اثربخشی برنامه‌ها، جذابیت برنامه‌های فرهنگی و .... از مواردی است که معاونت فرهنگی این منطقه برای آن تلاش کرده .و در این امر کارنامه قابل قبولی دارد .گفتنی است در پایان مراسم از همکاران این اداره تقدیر و تشکرگردید.


     

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر