اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 97
    کد: 32565
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
    به منظور جلوگیری از آب افتادگی در معابر سطح منطقه 8 صورت می گیرد

    اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی در ایستگاه سراب
    (حدفاصل چهارراه مدرس تا باغ ملی ومیدان ده دی)

    مهندس کوثری سرپرست شهرداری منطقه هشت از اجرای کانال جمع آوری آبهای سطحی در ایستگاه سراب به منظور جلوگیری از آب افتادگی در معابر آن محدوده خبر داد.
    اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی در ایستگاه سراب

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ،مهندس کوثری با بیان این که شهرداری منطقه هشت در راستای بهبود کیفیت رائه خدمات و ارتقاء رفاه عمومی شهروندان و همچنین بالا بردن سطح بهداشت محلات اقدام به آغاز اجرای این پروژه نموده است، گفت: عملیات اجرای کانال جمع آوری آبهای سطحی به طول 1300 متر آغاز گردیده است و در مدت 4 ماه به اتمام خواهد رسید.
    با توجه به بافت متراکم و قدیمی این محدوده و اهمیت و مقعیت مکانی هسته تجاری اداری شهر مشهد بارش باران مشکلات عدیده ای برای شهروندان ایجاد می کند که تبعات بسیاری برای عوامل شهرداری نیز در پی دارد.وی همچنین یادآور شد از آنجاکه کاهش خطرپذیری شهر در مقابل سیلاب یکی از پروژه های مهم در شهرداری است ما با احداث کانال ها سعی در جمع آوری و هدایت اصولی آب های روان داریم تا بدین طریق بتوان گامی در کاهش آسیب های ناشی از آن برداریم .
    سرپرست شهردار منطقه 8 بر توجه شهروندان به عدم رها سازی فاضلاب های خانگی در معابر تاکید کرد و افزود: ورود فاضلاب های خانگی به کانال های جمع آوری آبهای سطحی علاوه بر ایجاد بوی تعفن ناشی از راکد ماندن آب در آنجا و تبدیل به گندآب، موجب انسداد و همچنین تخریب این کانال ها می گردد که مرمت و تعمیر آنها هزینه زیادی را برای شهرداری در بر خواهد داشت.
    مهندس کوثری پیشرفت فیزیکی این پروژه را خوب دانست و ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 200میلیون ریال در حال انجام است ودر صورت مساعد بودن اوضاع جوی تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.
    گفتنی است این پروژه اززیرپروژههای جانبی پروژه عظیم پیاده رو سازی خیابان امام خمینی محسوب میشود .
     

    تعداد بازدید: 97
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر