اوقات شرعی
 • یکشنبه،31 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 67
    کد: 32619
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۲۵

    بازدید اعضای شورای شهر و شهردار شیراز از بوستان بزرگ کوهسنگی

    با حضور سرپرست شهرداری منطقه هشت و مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت : بازدید از فرآیند طرح عظیم توسعه کوهسنگی + آگاهی از ویژگیهای منحصر بفرد بوستان کوهسنگی
    بازدید اعضای شورای شهر و شهردار شیراز از بوستان بزرگ کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    با هدف آگاهی سازی و تعامل سازنده و اطلاع از روند پیشرفت عملیات اجرایی طرح توسعه کوهسنگی و همچنین انتقال تجربیات مدیریت شهری در زمینه فضای سبز شهری ؛ شهردار شیراز به عمراه اعضای شورای شهر این شهر در بازدید میدانی به مشاهده آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح توسعه کوهسنگی پرداخت.
    در ادامه بازدید های شهردار شیراز از توانمندیهای و امکانات کلان سازمان شهرداری مشهد و با هدف ارتقای سطح آگاهی های عمومی از توانمندیهای پایتخت معنوی ایران ؛ بازدید میدانی تخصصی بررسی وضعیت پروژه عظیم کوهسنگی با حضور سرپرست شهرداری منطقه هشت و مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز برگزار گردید.
    چگونگی و روند پیشرفت کار ؛شرح و توضیح میزان پیشرفت فیزیکی طرح ؛ میزان پیشرفت فیزیکی و مالی پروژه های عمرانی و فضای سبز ؛ چگونگی انجام پروژه های فضای سبز در سایت جنوبی کوهسنگی ، دریاچه مصنوعی و تکمیل مسیر های دوچرخه ؛ قطار و درشکه و نحوه دسترسی شهروندان به سایت طرح توسعه و ملزومات ترافیکی و ... از مطالب ذکر شده در این بازدید میدانی بود.

     

    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر