اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 86
    کد: 32821
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۳۰

    برگزاری تور بازدید شهروندان از پروژه‌های شهری در منطقه 8 مشهد

    سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد از بازدید جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان این منطقه از باغ گیاهشناسی و یکی از ایستگاههای آتشنشانی سطح شهر خبر داد.
    برگزاری تور بازدید شهروندان از پروژه‌های شهری در منطقه 8 مشهد

    مدیریت شهری با هدف ارتقای سطح آگاهی اجتماعی و ترویج فرهنگ شهروندی تورهایی برای بازدید شهروندان از پروژه‌های شهری برگزار میکند .می‌کند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 مشهد، جمعی از دختران دانش آموز و بانوان فرهنگی منطقه به منظور آشنائی با فعالیتهای شهرداری در قالب یک تور از جاذبه های باغ گیاه‌شناسی و قابلیتهای ایستگاه شماره 9 آتشنشانی مشهد بازدید کردند.
    وی در ادامه با اشاره به تلاش شهرداری برای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان گفت: آگاهی‌سازی از فرآیندهای جاری شهرداری یکی از اقداماتی است که در راستای اطلاع‌رسانی به شهروندان صورت می‌گیرد و ما همواره سعی در خدمت‌رسانی هرچه بهتر به همشهریان عزیز داریم.
    وی حضور دختران و بانوان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را ارزشمند برشمرد و افزود: حضور یافتن زنان در موقعیت‌های مختلف نشان از توانایی‌ها و شایستگی‌های این قشر است که نسبت به گذشته ارتقاء بسیاری یافته است و در زمینه‌های مختلف شاهد حضور موفق بانوان هستیم..
    در ادامه برنامه بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی شماره 9 شهرداری برای این عزیزان انجام گردید و مهندس کوثری سرپرست شهرداری منطقه 8 دراین باره افزود فرهنگ‌سازی و آموزش از جمله اولویت‌هایی است که در کاهش خطرات و آسیب‌ها تاثیر بسزایی دارد .
    سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد ادامه داد: با توجه به این مهم بازدید از ایستگاه آتشنشانی در این بازید گنجانده شد وی همچنین
    خاطرنشان کرد: در این بازدید دانش‌آموزان ضمن آشنائی با فضای ایستگاه تجهیزات مورد استفاده در این ایستگاهها، با مفاهیم ارزشمند امداد و نجات محدوده وظایف و قابلیتهای آتشنشانان نیز آشنا شدند و از نزدیک و بصورت عملی مراحل اصولی و علمی اتفاء حریق را آموزش دیدند سپس مانور نمادین اتفاء حریق نیز برگزار شد.
     

    تعداد بازدید: 86
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر