اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 144
    کد: 32940
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۹/۰۴

    استاندارد سازی پیاده رو خیابان امام خمینی در راستای احترام و ارتقای جایگاه شهروندی است .

    بازدید سرپرست منطقه هشت در از روند پیشرفت پروژه عمرانی بهسازی و پیاده روسازی خ امام خمینی
    استاندارد سازی پیاده رو خیابان امام خمینی در راستای احترام و ارتقای جایگاه شهروندی است .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : در راستای تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی و افزایش کیفیت و نظارت مستمر بر ساخت و اجرای پروزه های عمرانی در سطح منطقه هشت و با هدف اطلاع از روند پیشرفت عملیات اجرایی طرح پیادره روسازی خیابان امام خمینی ؛ سرپرست شهرداری منطقه هشت به همراه معاون اجرایی و معاون فنی و عمران این منطقه از پروژه مذکور بازدید نمودند.
    مهندس کوثری با ذکر اهمیت جغرافیایی محل اجرای پروژ بیان داشت : خیابان امام خمینی یک از مهمترین شریانهای هسته مرکزی شهر و کانال ارتباطی به حرم مطهر میباشد که این موضوع اهمیت اجرای پروژه عمرانی را در این نقطه دوچندان مینماید وجود ادارات مرکزی همچون آموزش و پرورش ؛ استانداری کمیته امداد و ساختمانهای بانکهای ملی و ملت و ...خود نمایانگر اهمیت این خیابان است.
    سرپرست شهرداری منطقه هشت افزود : در راستای بهسازی و استانداردسازی پیاده‏‏روها در حفظ امنیت و آرامش شهروندان اجرای عملیات عمرانی فضای سبز و پیاده رو سازی خیابان امام خمینی در منطقه در دستور کار مدیریت شهری منطقه هشت قرار گرفته است که با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال اجرا میباشد.
    هدف مدیریت شهری منطقه هشت از اجرای این پروژه عظیم تسهیل حرکت عابرین و بهبود عبور و مرور و همچنین افزایش زیبایی بصری شهر؛ بهبود سیما و منظر معابر هسته اصلی پایتخت معنوی ایران و؛حفظ و ارتقای هویت شهری و در نهایت استاندارد سازی پیاده رو های معابر جهت بهره برداری شهروندان از خدمات شهر میباشد.
    مهندس کوشا معاون اجرایی شهرداری منطقه هشت بازدید از فرآیند طرح عظیم طرح پیاده روسازی خیابان امام خمینی را نظارت مستقیم و مستمر از فرآیند پیشرفت عملیات و همچنین ارائه راهکار تخصصی با بهره برداری از کمیته اجرایی و فنی دانست و افزود : . در این بازدید میزان پیشرفت، نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی پروژه‌ها بررسی گردید و دستورات لازم جهت ادامه پروژ صادر گردید. .

     

    تعداد بازدید: 144
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر