اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 81
    کد: 33220
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۹/۱۱

    بازدید کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی و فضای سبز شهرداری منطقه 8

    با هدف آگاهی سازی و آشنایی بیشتر با فرآیند گسترده خدمت رسانی شهرداری منطقه 8 ؛کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر مشهد به ریاست مهندس هراتی و با حضور مهندس پژمان و مهندس قدیری به همراه سرپرست شهرداری منطقه هشت از پروژه های در حال اجرای سطح منطقه بازدید نمودند.
    بازدید کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی و فضای سبز شهرداری منطقه 8

    رئیس کمیته نظارتی منطقه 8 گفت : اجرای پروژه عمرانی در هسته مرکزی شهر دقت و نظارت شبانه روزی می طلبد که بایستی بادرایت مدیران شهری به نحو مطلوب انجام گردد.
    فرآیند خدمت رسانی مدیریت منطقه 8 نشان دهنده اشراف و شناخت کامل بر این نقطه استراتژیک شهری است .اجرای همزمان پروژهای عظیم عمرانی از قبیل پیاده رو سازی خیابان امام خمینی و اجرای نهضت آسفالت در معابر اصلی و فرعی هسته مرکزی شهر قدرت ؛ تخصص و نظارت دقیق را می طلبد که نتایج حاصله موید همین امر می باشد.
    مهندس کوثری با اعلام این موضوع که هماهنگی بیشتر شهرداری و شورای اسلامی شهر بهره وری سازمانی را ارتقا میبخشد گفت : نتیجه هماهنگی و تعامل سازنده بین این دو نهاد آبادانی و پیشرفت شهر را در بردارد.
    سرپرست شهرداری منطقه 8 ضمن تشریح مراحل اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژ ه های مذکور بیان داشت :مدیریت منطقه 8 با اجرای پروژه فضای سبز بلوار مهدی نشان داد که ارائه خدمات شهری به شهروندان پایین شهر و بالای شهر ندارد و توزیع خدمات شهری بصورت یکسان و یکپارچه درحال انجام است . اجرای فضای سبز بلوار مهدی و بازپیرایی و نورپرداری بوستان ایمان واقع در ناحیه 3 شهرداری منطقه 8 چهره زندگی شهری را دراین منطقه دگرگون نموده است.
    گفتنی است این بازدید میدانی با تمرکز بر پروژه در حال اجرا پیاده رو سازی خیابان امام خمینی و کانال جمع آوری آبهای سطحی و همچنین احداث سالن ورزشی منطقه 8 صورت پذیرفت و با بازدید از پروژه اجرای فضای سبز بلوار مهدی و بوستان ایمان و نیزکتابخانه بوستان ایمان به پایان رسید.

     

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر