اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 97
    کد: 33650
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۹/۲۱

    نظارت فراگیر بهداشتی بر کوهسنگی "کانون گردشگری شهری مشهد"

    سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد ظرفیت‌ها و فرصت‌های گردشگری بوستان کوهسنگی را به منظور معرفی جاذبه‌های تفریحی، فرهنگی سطح منطقه به زائران و شهروندان را مهم ارزیابی کرد.
    نظارت فراگیر بهداشتی بر کوهسنگی "کانون گردشگری شهری مشهد"

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 مشهد: سرپرست شهرداری منطقه هشت : به منظور معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری بوستان کوهسنگی و بررسی استانداردهای بهداشتی این کانون گردشگری شهر مشهد اقدام به برگزاری جلسه شورای بهداشت در این بوستان نموده ایم تا ضمن بازدید همکاران و نمایندگان سایر سازمانهای مرتبط با شهرداری از نزدیک با فعالیتها و فعالیتهای صورت گرفته در این بوستان که منجر به توسعه و افزایش خدمات به عموم همشهریان میگردد آشنا شوند.
    مهندس کوثری افزود: ارتقاء احساس تعلق خاطر شهروندان به شهر و نیز معرفی جاذبه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری توجه ویژه به نیازهای فرهنگی شهروندان و مسائل گردشگری در برنامه‌های شهرداری را میطلبد . در این جلسه که نمایندگانی از ادارت مختلف همچون فرمانداری ،استانداری، دامپزشکی ، اداره بهداشت و آبفا شرکت داشتند در خصوص نحوه همکاری شهرداری و اداره بهداشت به جهت صدور مجوز فعالیت هیات مذهبی و ایستگاههای صلواتی دهه آخر ماه صفر به تعامل رسیدند و در ادامه درخصوص رفع معضل مشاغل مزاحم چاره اندیشی کردند.
     

    تعداد بازدید: 97
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر