اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 111
    کد: 34756
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
    سرپرست شهرداری منطقه هشت بیان نمود :

    افزایش اگاهی شهروندان نسبت به مدیریت شهری و توسعه و ترویج فرهنگ شهروندی نتایج اجرای تورهای گردشگری شهری است .

    برپایی دور جدید تورهای گردشگری بانوان منطقه 8 با هدف آگاهی سازی عمومی و اطلاع از فرآیند عظیم خدمات رسانی مدیریت شهری
    افزایش اگاهی شهروندان نسبت به مدیریت شهری و توسعه و ترویج فرهنگ شهروندی نتایج اجرای تورهای گردشگری شهری است .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    به همت معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه 8 برگزاری تورهای گردشگری نیم‌ روزه از اماکن دیدنی و تاریخی مشهد ویژه بانوان این منطقه در دستور کار قرار گرفت .
    مهندس کوثری با بیان این مطلب تصریح کرد: این بازدیدها با هدف آشناسازی بانوان منطقه 8 با پروژه‌های شهری، افزایش آگاهی آنان نسبت به مدیریت شهر و تقویت حس مشارکت شهروندی در آنان برگزار می شود .
    سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد از دیگر اهداف اجرای تورهای گردشگری نیم‌روزه را، افزایش شور و نشاط ، بالا بردن مشارکت مردم و فراهم آوردن روزی خاطره‌انگیز برای شهروندان دانست و تصریح کرد: این طرح در راستای بهره‌مندی زائران و مجاوران شهر بهشت از امکانات تفریحی و گردشگری این شهر است .
    وی در ادامه افزود: افزایش اگاهی شهروندان نسبت به مدیریت شهری و توسعه و ترویج فرهنگ شهروندی نتایج اجرای تورهای گردشگری شهری است که بازخورد مثبت اجرای این طرح در سال قبل موید این مطلب میباشد.
    شایان ذکر است تورهای مشهد گردی شامل بازدید از نقاط دیدنی و تاریخی حومه شهر مشهد مانند خانه ملک، امامزاده میرزا ابراهیم ، مقبره نادر،آرامگاه فردوسی -خواجه‌ربیع ، خواجه اباصلت ، کوهسنگی ، خواجه مراد است که از طریق ثبت‌نام قبلی بانوان صورت خواهد گرفت .
    اجرای تور گردشگری از تاریخ 21/10 آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت که از ساعت 9 تا 12صبح و بصورت رایگان بر گزار میگردد .
    گفتنی است براساس برنامه ریزی صورت گرفته بطور میانگین 3 تور در هفته برگزار خواهد گردید که پیش بینی می شود بیش از 400 نفر از بانوان در این تورها حضور داشته باشند.
     

    تعداد بازدید: 111
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر