اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 143
    کد: 34805
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۰/۲۲

    تجهیز مجموعه ورزشی بوستان کوهسنگی

    سرپرست شهرداری منطقه هشت از تجهیز مجموعه ورزشی بوستان کوهستگی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال خبر داد.
    تجهیز مجموعه ورزشی بوستان کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : ، مهندس کوثری با بیان اینکه این زمین با اهداف افزایش روحیه نشاط و شادابی و دسترسی آسان به فضاهای ورزشی با کاربری متنوع ورزشی از قبیبل فوتسال ؛ والیبال ؛ بسکتبال و اسکیت تجهیز و فنس کشی شده است ادامه داد : تجهیز این زمین با مساحت تقریبی 15000 مترمربع با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال در حال انجام است.
    با عنایت به این موضوع که موقعیت مرکزی منطقه هشت در هسته تجاری و اداری شهر مشهد ؛ منطقه هشت را با کمبود فضای ورزشی مواجه مینماید احداث بزرگترین مجموعه ورزشی شهرداری مشهد در بوستان کوهسنگی این کمبود رو جبران نموده است .
    سرپرست شهرداری منطقه هشت با اعلام اجرای عملیات فنس کشی زمین ورزشی روباز در مجموعه فرهنگی و ورزشی کوهسنگی ؛ نهادینه شدن فرهنگ ورزش همگانی و دسترسی آسان شهروندان به زمین‌های ورزشی روباز از اهداف اجرای این پروژه دانست.وی در ادامه افزود : توجه ویژه به مسائل جوانان و ارتقاء سرانه فضاهای ورزشی از جمله اهداف مهم مدیرت شهری در منطقه هشت میباشد.وی خاطر نشان ساخت تجهیز این مجموعه بزرگ ورزشی تا انتهای سالجاری انجام خواهد گردید که فنس کشی و تجهیز زمینهای ورزشی به چمن مصنوعی و کفپوش در بازه زمانی باقیمانده از سال جاری انجام خواهد گردید.
    مهندس کوثری در پایان افزود : منطقه هشت شهر مشهد دارای قابلیت و پتانسیل بسیار بالایی برای رشد و توسعه است و استفاده از این ظرفیت‌ها موجبات رشد و ارتقای شهر میگردد. اقدامات اساسی و زیربنایی در راستای توسعه ورزش همگانی و حرفه ای در دومین کلان شهر مذهبی دنیا توسط مدیران شهری صورت پذیرفته است و هدف از ابن برنامه فراهم نمودن امکانات لازم ، و شناسایی، استعداد یابی و ایجاد امکانات لازم برای ارتقای سطح سلامتی و توانمندی ورزشکاران اعم از شهروندان و زائران و کارکنان منطقه در جهت نتیجه رضایت حداکثری ساکنین و زائران میباشد.
    وی خاطر نشان کرد: 3 زمین ورزشی روباز نامجو ؛ رازی و ارشاد الرضا برای غنی سازی فراغت نوجوانان و جوانان در حال بهره برداری شهروندان میباشد..

     

    تعداد بازدید: 143
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر