اوقات شرعی
 • یکشنبه،31 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 186
    کد: 34839
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
    در هشت ماهه اول سال جاری صورت پذیرفت ؛

    برقراری امنیت و انظباط شهری نتیجه اقدامات نظارتی منطقه هشت

    جمع آوری و حمل 7474 تن خاک و نخاله از معابر این منطقه از ابتدای سال جاری
    برقراری امنیت و انظباط شهری نتیجه اقدامات نظارتی منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه8 عباسعلی کوثری سرپرست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:
    با توجه به قرار گرفتن این منطقه در مهمترین ورودی شهر، و با هدف پاکسازی محدوده از خاک و نخاله مازاد و جلوگیری از شیوع انواع بیماریها نسبت به جمع آوری خاک ونخاله از محدوده فوق نموده است .
    وی با اشاره به جمع آوری روزانه بیش از30 تن خاک و نخاله از سطح منطقه، اظهار کرد: ریختن نخاله های ساختمانی در معابر علاوه بر ایجاد اختلال در نظم و انظباط شهری، عبور و مرور و تردد وسایل نقلیه شهروندان را دچار مشکل می کند.
    مهندس کوثری در ادامه آلودگی محیط شهری، عدم زیبایی چهره شهر و سد معبر را از نتایج کم توجهی به تخلیه نخاله های ساختمانی عنوان کرد و افزود: اکیپ سد معبر شهرداری منطقه 8 برای عاملان ریختن نخاله های ساختمانی اخطار صادر می کند که در صورت برطرف نکردن تخلف علاوه بر جمع آوری باید به ازای هر متر تخلف جرایمی را پرداخت نمایند .
    کوثری افزود: یکی از معضلات موجود در سطح معابر منطقه 8، حضور دستفروشان و دوره گردان در سطح خیابان امام رضا (ع) منطقه است که باعث ایجاد مشکلات عدیده امنیتی و نازیبایی این خیابان میگردد. وی به برخورد با موارد متعدد سدمعبر در سطح منطقه 8اشاره کرد و افزود: به همین منظور و بر اساس قانون بیش از 1140 مورد از فعالیت دستفروشان، وانت بارها و گاریهایی برخورد و از سطح منطقه جمع آوری شده اند .
     

    تعداد بازدید: 186
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر