اوقات شرعی
 • یکشنبه،24 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 146
    کد: 35088
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۰/۳۰

    معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد در مراسم مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 8 عنوان نمود :
    مسوولیت و تعهد ویژگی بارز مدیریت اسلامی است

    مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 8 با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد
    معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد در مراسم مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 8 عنوان نمود :

    به گزار ش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 :
    در این مراسم مهندس حسین نژاد معاون شهرسازی شهرداری مشهد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه آقای مهندس خادم پیر ، مسوولیت و تعهد را ویژگی بارز مدیریت اسلامی عنوان کرد و گفت: در اسلام بحث مسوولیت، بحث تعهدآوری است که به آن نگاه ویژه‎ای شده است و در معامله با خداوند همیشه نفع و سود دنیوی و اخروی ماحصل کار میباشد.
    وی مهمترین مباحث مورد توجه در شهر مشهد را بحث شهر سازی و املاک دانست و گفت :این مهم بدلیل بافت قدیمی وفرسوده اطراف حرم مطهر و در عین حال زائر پذیری منطقه بایستی مورد توجه مسوولین قرار گیرد .
    مهندس حسین نژاد در ادامه افزود: همکاران مناطق به عنوان اولین برخورد با شهروندان باید بتوانند بخوبی ازعهده مسوولیت خود در این خصوص برآیند تا در نهایت ضمن حل مشکلات شهروندان در امتداد کار به رضایت الهی و آرامش روانی دست پیدا نمایند.
    مهندس خادم پیر شهردار سابق منطقه 8 درادامه این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه آقای کوثری سرپرست شهرداری منطقه 8خاطر نشان کرد گفت : این جابجایی ها و تغییرات با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در شهرداری صورت می پذیرد.
    مهندس خادم پیر در این باره اظهار داشت: مهمترین هدف شهرداری، محیاسازی رفاه حال شهروندان است و برای رسیدن به این مهم تغییر و تحول در یک دستگاه می تواند موجب بهبود عملکرد کارکنان یک مجموعه گردد.
    مهندس کوثری معاون مالی واداری شهرداری منطقه 8مشهد نیزدر سخنانی از مهمترین عوامل موفقیت شهرداری که چیزی جزء منابع انسانی موجود نبوده یاد کرده و درادامه افزود: اقدامات قابل توجهی توسط شهرداری به انجام رسیده که رضایت مندی خوبی از سوی مردم به همراه داشته است و انتظار می رود که این تغییرات باعث تداوم و بهبود این روند شود.
    شایان ذکر است مهندس اصغری پیش ازاین در سمتهای همچون شهردار منطقه 6 ،رئیس اداره منابع انسانی شهرداری مرکز و شهردار منطقه 4 انجام خدمت نموده اند.گفتنی است مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 8 با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد ، مهندس قلندر شهردارمنطقه 2 و جمعی از مدیران ارشد منطقه هشت برگزار گردید.
    مهندس حسین نژاد در پایان مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه آقای مهندس کوثری خاطر نشان کرد: شهردار جدید منطقه8 یکی از با سابقه ترین همکاران شهرداری در این زمینه میباشد،افزود: امید است با حضور مهندس اصغری در این سمت و استفاده از تجربیات ایشان بتوان با دادن تسریع به رسیدگی امور شهرداری و ارتثای سطح رضایتمندی شهروندان را به نحو احسن شاهد باشیم . در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر از زحمات خالصانه مهندس خادم پیر در دوران خدمت خود در منطقه هشت تشکر و قدردانی و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم ایشان و مهندس کوثری گردید.
     

    تعداد بازدید: 146
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر