فهرست طبقات
پنجشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ۷۵۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
کارگاه آموزشی توجیهی با عنوان آسیب شناسی بررسی روابط دختر و پسر  در دبیرستانهای دخترانه منطقه هشت

کارگاه آموزشی توجیهی با عنوان آسیب شناسی بررسی روابط دختر و پسر در دبیرستانهای دخترانه منطقه هشت

کارگاه بررسی معضلات و آسیب های اجتماعی با موضوع آسیب شناسی روابط دختر و پسر از سلسه همایش های مهارت های زندگی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : در راستای ارتقائ سلامت روان وپیشگیری از آسیبهای روانی واجتماعی شهروندان کارگاه آموزشی با عنوان روابط دختر و پسر ، اثرات ،آفت ها و آسیب های روانی و اجتماعی برگزار گردید.
هدف از برگزاری این کارگاه بالابردن سطح شناخت دختران و پسران در زمینه های مربوط به ازدواج ، شناخت ا ختلال های شخصیتی و اینکه ازدواج با چه افرادی ایجاد مشکل خواهد کرد و همچنیین راههای شناخت افراد بوده است .
شایان ذکر است استاد و مشاور این کارگاه آموزشی با بررسی ویژگیهای و ابعاد مختلف این موضوع به واکاوی اعتقادی و منطقی موضوع روابط دختر و پسر پرداخت . وی تعالی فرهنگی بهترین راه مبارزه با تهاجم فرهنگی عنوان نمود و در این زمینه افزود:بزرگترین سرمایه گذاری دشمن در این عصر بر روی جوانان است و مبارزه با این مهم ، بصیرت و آگاهی خود جوانان را می طلبد . روابط هر فرد با جنس مخالف باید بر اساس انسانیت باشد و آسیب های روانی ، اجتماعی و خانوادگی را از بزرگترین آسیب های روابط نادرست دختر و پسردر دوستی‏های موجود بین دختران و پسران به شمار می آید.گفتنی است سلسله همایش های مهارت های زندگی با استقبال گسترده شهروندان منطقه و با درایت کسئولین معاونت فرهنگی و اجتماعی به صورت تخصصی جهت گروههای هدف در حال برگزاری است.