فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ۹۳
طبقه بندی:
  • اخبار شهر
  • پیامها و اطلاعیه ها
چچ
برگزاری جلسات ملاقاتهای مردمی شهردار منطقه هشت در ایام دهه فجر به صورت روزانه

برگزاری جلسات ملاقاتهای مردمی شهردار منطقه هشت در ایام دهه فجر به صورت روزانه

در راستای سیاست های والای تکریم ارباب رجوع سازمان شهروند مدار شهرداری مشهد و تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان و ایجاد ارتباط موثر با شهروندان: برنامه ملاقات عمومی شهردارمنطقه هشت با شهروندان به مناسبت دهه مبارک فجر به صورت همه روزه برگزار میگردد.

بمنظور تحقق آرمان های شهروند مدارانه و در چارچوب ارتباط مستقیم مردم با مسئولان و با هدف پیگیری مطالبات و رسیدگی ویژه به مشکلات و درخواستهای شهروندان ، برنامه ملاقات عمومی با شهردار منطقه هشت در دهه فجر به صورت همه روز اجرا می گردد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ از ابتدای سال جاری شهروندان منطقه با مهندس اصغری شهردار منطقه بصورت مستمر و چهره به چهره دیدار و ملاقات داشته اند که ضمن بررسی مسائل و مشکلات و مطالبات ایشان، در خصوص حل و رفع آنها شهردارمنطقه دستورات لازم را برای مدیران و کارشناسان این مجموعه صادر کرده اند.
مهندس اصغری با بیان اینکه ارتباط موثربا شهروندان و رسیدگی به درخواست های مردمی یکی از اهداف اصلی مدیریت شهرداری است و در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر پاسخگویی مسوولین به مردم در جهت تحقق رفع معضلات مردم انجام میگیرد اظهار داشت : درشهرداری منطقه هشت چارت اجرایی مشخصی برای اجرا و پیگیری درخواست های شهروندان ایجاد گشته است. شهروندان می توانند از ابتدای ارائه درخواست تا زمان به نتیجه رسیدن موضوع خود با پیگیری از اداره روابط عمومی و با همکاری همه جانبه مدیریت و پرسنل منطقه طبق قوانین به نتیجه مورد نظر خود برسند.
وی با تاکید براینکه ارتباط با شهروندان و درک و بررسی مشکلات آنان از وظایف اصلی مدیریت شهری می باشد ادامه داد : وظیفه مدیریت شهری ایجاب میکند تا پاسخگوی مردم در چارچوب ضوابط و قوانین مدیریتی شهری باشیم.
شهردار منطقه هشت درپایان ابراز امیدواری کرد: با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی با مدیریت شهری منطقه , خواهیم توانست گام های عملی در راستای تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان مدیریت شهری برداریم و رضایت خاطر شهروندان گرامی را جلب نماییم.
لازم به ذکر است رسیدگی به درخواست های ملاقات عمومی با شهردار یکی از اقدامات و وظایف اداره روابط عمومی منطقه می باشد. مدیریت این اداره در راستای ارائه کیفی خدمات خود به شهروندان و رسیدگی به مشکلات آنان با ارائه چارت اجرایی پاسخگوی درخواستهای مردم می باشد و بصورت مستمر پیگیر پرونده این عزیزان می باشد. و این تعداد پرونده به غیر ازمراجعات روزانه و آنی میباشد که رسیدگی میگردد . درپایان یادآور میشود از تاریخ 12 بهمن لغایت 22 بهمن ماه شهردار منطقه هشت میزبان شهروندان در جلسات ملاقات عمومی می باشد و به صورت مستقیم به مشکلات مردم رسیدگی می کند و برای حضور در این جلسات شهروندان باید ابتدا با مراجعه به اداره روابط عمومی منطقه درخواست خود را ثبت کرده و پس از تنظیم فرم ملاقات توسط واحد روابط عمومی جهت دیدار آن شهروند با شهردار برنامه ریزی می شود.

 

منبع: