فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ۱۱۶
طبقه بندی:
  • اخبار شهر
  • پیامها و اطلاعیه ها
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KzZhNiz2KfYqiDZhdmE2KfZgtin2KrZh9in2Yog2YXYsdiv2YXZiiDYtNmH2LHYr9in2LEg2YXZhti32YLZhyDZh9i02Kog2K/YsSDYp9mK2KfZhSDYr9mH2Ycg2YHYrNixINio2Ycg2LXZiNix2Kog2LHZiNiy2KfZhtmHIA==

برگزاری جلسات ملاقاتهای مردمی شهردار منطقه هشت در ایام دهه فجر به صورت روزانه

در راستای سیاست های والای تکریم ارباب رجوع سازمان شهروند مدار شهرداری مشهد و تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان و ایجاد ارتباط موثر با شهروندان: برنامه ملاقات عمومی شهردارمنطقه هشت با شهروندان به مناسبت دهه مبارک فجر به صورت همه روزه برگزار میگردد.

بمنظور تحقق آرمان های شهروند مدارانه و در چارچوب ارتباط مستقیم مردم با مسئولان و با هدف پیگیری مطالبات و رسیدگی ویژه به مشکلات و درخواستهای شهروندان ، برنامه ملاقات عمومی با شهردار منطقه هشت در دهه فجر به صورت همه روز اجرا می گردد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ از ابتدای سال جاری شهروندان منطقه با مهندس اصغری شهردار منطقه بصورت مستمر و چهره به چهره دیدار و ملاقات داشته اند که ضمن بررسی مسائل و مشکلات و مطالبات ایشان، در خصوص حل و رفع آنها شهردارمنطقه دستورات لازم را برای مدیران و کارشناسان این مجموعه صادر کرده اند.
مهندس اصغری با بیان اینکه ارتباط موثربا شهروندان و رسیدگی به درخواست های مردمی یکی از اهداف اصلی مدیریت شهرداری است و در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر پاسخگویی مسوولین به مردم در جهت تحقق رفع معضلات مردم انجام میگیرد اظهار داشت : درشهرداری منطقه هشت چارت اجرایی مشخصی برای اجرا و پیگیری درخواست های شهروندان ایجاد گشته است. شهروندان می توانند از ابتدای ارائه درخواست تا زمان به نتیجه رسیدن موضوع خود با پیگیری از اداره روابط عمومی و با همکاری همه جانبه مدیریت و پرسنل منطقه طبق قوانین به نتیجه مورد نظر خود برسند.
وی با تاکید براینکه ارتباط با شهروندان و درک و بررسی مشکلات آنان از وظایف اصلی مدیریت شهری می باشد ادامه داد : وظیفه مدیریت شهری ایجاب میکند تا پاسخگوی مردم در چارچوب ضوابط و قوانین مدیریتی شهری باشیم.
شهردار منطقه هشت درپایان ابراز امیدواری کرد: با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی با مدیریت شهری منطقه , خواهیم توانست گام های عملی در راستای تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان مدیریت شهری برداریم و رضایت خاطر شهروندان گرامی را جلب نماییم.
لازم به ذکر است رسیدگی به درخواست های ملاقات عمومی با شهردار یکی از اقدامات و وظایف اداره روابط عمومی منطقه می باشد. مدیریت این اداره در راستای ارائه کیفی خدمات خود به شهروندان و رسیدگی به مشکلات آنان با ارائه چارت اجرایی پاسخگوی درخواستهای مردم می باشد و بصورت مستمر پیگیر پرونده این عزیزان می باشد. و این تعداد پرونده به غیر ازمراجعات روزانه و آنی میباشد که رسیدگی میگردد . درپایان یادآور میشود از تاریخ 12 بهمن لغایت 22 بهمن ماه شهردار منطقه هشت میزبان شهروندان در جلسات ملاقات عمومی می باشد و به صورت مستقیم به مشکلات مردم رسیدگی می کند و برای حضور در این جلسات شهروندان باید ابتدا با مراجعه به اداره روابط عمومی منطقه درخواست خود را ثبت کرده و پس از تنظیم فرم ملاقات توسط واحد روابط عمومی جهت دیدار آن شهروند با شهردار برنامه ریزی می شود.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.1893525123596
Qt: 3.844575881958