فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ۷۱۳
طبقه بندی:
  • اخبار شهر
  • فنی عمران
  • اخبار ناحیه ۲
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2KzYr9mI2YQg2q/YsNin2LHZiiDYqNinINmH2K/ZgSDYqNmH2LPYp9iy2Yog2Ygg2LPYp9mF2KfZhtiv2YfZiiDZiNi22LnZitiqINis2K/Yp9mI2YQg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg2YfYtNiq

اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه هشت

با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت؛ شهردار منطقه هشت از اجرای پروژه جدول گذاری در سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر خیابان شهید بهشتی در حال اجرا میباشد.
مهندس علیزاده با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
شهردار منطقه هشت بیان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدول گذاری فرعی های خیابان بهشتی انجام پذیرفته است.
وی تصریح کرد: در این راستا و با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی شهروندان و ایجاد رضایت شهروندان طول جدول گذاری با اعتبار یک میلیلرد و چهارصد میلیون ریال در سطح خیابانهای ناحیه دو منطقه هشت صورت پذیرفته است.
ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح منطقه از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1385073661804
Qt: 0.75884366035461