فهرست طبقات
شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۵۲ ۲۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2YPYs9ioINix2KrYqNmHINio2LHYqtixINmF2YbYt9mC2YcgOCDYr9ixINmF2YrYstin2YYg2LHYttin2YrYqiDZhdix2KfYrNi52YrZhiDYp9iyINiu2K/Zhdin2Kog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXZhtin2LfZgiDYr9ixINiz2KfZhCA5OQ==

براساس گزارش معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اعلام شد؛

کسب رتبه برتر منطقه 8 در میزان رضایت مراجعین از خدمات شهرداری مناطق در سال 99

براساس گزارش معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، منطقه هشت در میزان رضایت مراجعین از خدمات شهرداری مناطق در سال 99 موفق به کسب رتبه برتر در بین مناطق 13 گانه شد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حسین عبدالله زاده شهردار این منطقه گفت: رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری موجب ترغیب آنها برای مشارکت با مدیریت شهری به منظور انجام هر چه بهتر وظایف و ارائه خدمات می شود.
عبدالله زاده اظهار داشت: طی سال گذشته بنا به درخواست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، نظر سنجی از مراجعین به شهرداری مناطق از طریق توزیع پرسشنامه حضوری و الکترونیکی (تحت سامانه) انجام شد.
وی افزود : این نظرسنجی در قالب 19 شاخص شامل احساس رضایت از خدمات ارائه شده، راهنمایی مناسب توسط میز خدمت، مناسب بودن طراحی ساختمان برای استفاده افراد کم توان، رعایت قوانین و مقررات توسط کارکنان و ... انجام شده است.
شهردار منطقه هشت ادامه داد: این اقدام به منظور شناخت انتظارات و درخواست شهروندان در راستای ارتقاء کیفیت در ارائه خدمات صورت گرفت.
عبدالله زاده اظهار داشت: این منطقه براساس نتایج منتشر شده از این نظرسنجی موفق به کسب رتبه برتر در بین مناطق سیزده گانه گردید.
عبدالله زاده در پایان ضمن تبریک این موفقیت به کلیه پرسنل شهرداری منطقه هشت،: که باعث ایجاد حال خوب و رضایتمندی شهروندان گردید، توفیق و پیشرفت روزافزون را برای همه خادمان جهان شهر برکت و کرامت مشهد الرضا (علیه السلام) از درگاه الهی خواستار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1543474197388
Qt: 0.70425081253052