فهرست طبقات
شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۵۷ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZiNmK2pjZhyDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YfYp9mKINmH2YHYqtmHINmI2K3Yr9iqINmIINiq2LHYqNmK2Kog2KjYr9mG2Yog2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHIDg=

همزمان با شب میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع)؛

اجرای ویژه برنامه های هفته وحدت و تربیت بدنی در منطقه 8

شهردارمنطقه هشت، از برپایی جشن همراه با ویژه برنامه‌های فرهنگی و مسابقات ورزشی در این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حسین عبدالله زاده ضمن تبریک سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: به همین مناسبت در طول هفته وحدت و تربیت بدنی برپایی جشن و نورافشانی در معابر و بوستان های سطح منطقه هشت پیش بینی و در حال اجرا است.
عبدالله زاده ادامه داد: این ویژه برنامه ها از تاریخ 26 مهر لغایت 10 آبان ماه به منظور حفظ شعائر اسلامی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و کارکنان شهرداری منطقه برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: همزمان با این ایام خجسته علاوه بر مشارکت با مساجد سطح منطقه برای برگزاری جشن های میلاد پیامبر (ص)، معابر، میادین و بولوارهای سطح منطقه با همکاری شهروندان و همت اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه به وسیله پرده های الوان فضاسازی و آذین‌بندی شد.
برپایی ایستگاه های خدمت رسانی در زمینه های مشاوره طب سنتی وکودک، به همراه ایستگاه رادیو مهربانی، اجرای گروه سرود به همراه برپایی جشن در بوستان کوهسنگی به همراه نورافشانی و غبارروبی مزار شهدا در جبل النور، همایش کوهپیمایی خانوادگی، همایش ورزش صبحگاهی، مسابقات مجازی پیام آور مهربانی و بصیرت، برگزاری مسابقات تفریحی، ورزشی شامل دوچرخه سواری، پنالتی دروازه کوچک، دارت و ... از ویژه برنامه هایی است که در این ایام اجرا می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2467945416768
Qt: 2.4434807300568