اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 63
    کد: 99689
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۳/۲۳

    برگزاری دومین دوره مسابقات فوتبال جام فرهنگ، هنر، رسانه در بوستان کوهسنگی

    دومین دوره مسابقات فوتبال جام فرهنگ، هنر، رسانه با مشارکت خانه تئاتر استان خراسان رضوی با حضور 16 تیم در قالب 4 گروه 4 تیمی در محل زمین چمن مصنوعی کوهسنگی درماه مبارک رمضان در حال برگزاری می باشد.
    برگزاری دومین دوره مسابقات فوتبال جام فرهنگ، هنر، رسانه در بوستان کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مشهد دومین دوره مسابقات فوتبال " جام فرهنگ، هنر، رسانه " در حال برگزاری می باشد.
    مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه هشت با اعلام خبر فوق گفت : در رابطه با نحوه برگزاری این دوره از مسابقات گفت: دومین دوره مسابقات فوتبال جام فرهنگ، هنر، رسانه با مشارکت خانه تئاتر استان خراسان رضوی با حضور 16 تیم در قالب 4 گروه 4 تیمی در محل زمین چمن مصنوعی کوهسنگی درماه مبارک رمضان در حال برگزاری می باشد.
    وی هدف از برگزاری این مسابقات را کمک به گسترش ورزش همگانی، غنی سازی اوقات فراغت دانست و افزود : با توجه به اینکه افزایش شادی، نشاط و رشد و شکوفایی همراه با شناسایی استعداد های ورزشی از اهداف غایی اجرای این دست برنامه هاست ؛ مدیریت شهری نیز از ارائه هرگونه مساعدت و تامین فضا برای گروه ها و مدیریت های ذی صلاح فروگذار نمی باشد و امیدواراست بتواند در راستای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ورزشی گام بردارد.
    خیرآبادی درپایان با بیان اینکه برگزاری این مسابقات میتواند افزایش روحیه ورزشی در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان را سبب گردد گفت:مسابقات ورزشی به خصو ص ورزش هایی که به صورت گروهی برگزار می شوند، علاوه بر افزایش نشاط و تقویت قوای بدنی، مشارکت و تمایل افراد را به ورود به فعالیت های اجتماعی بالامی برد.
    لازم به ذکراست : این مسابقات با حضور 16 تیم در قالب 4 گروه 4 تیمی در محل زمین چمن مصنوعی کوهسنگی درماه مبارک رمضان برگزار می گردد.
     

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر