اوقات شرعی
 • چهارشنبه،18 تیر 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 96
    کد: 99820
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
    با هدف تجلیل از حماسه‌آفرینان مدافع حرم در حال برگزاری است؛

    بوستان کوهسنگی میزبان طرح "سی شب، سی شهید"

    با اجرای طرح "هرشب یک شهید" علاوه بر ارج نهادن برمقام و منزلت خانواده شهدا، اهداف و آرمان‌های آنان به شهروندان معرفی شده و یاد و خاطر این عزیزان زنده نگه داشته می‌شود.
    بوستان کوهسنگی میزبان طرح "سی شب، سی شهید"

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: محفل انس با قران بوستان کوهسنگی هر شب با یاد و خاطر یکی از شهدای مدافع حرم و با پیام "سی شب، سی شهید" در حال برگزاری است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت سید ابراهیم علیزاده با بیان این مطلب افزود: اگر امروز زمینه و بستر برای خدمت و امنیت در کشور فراهم شده مدیون و مرهون ایثارگری و جانفشانی شهدای انقلاب و دفاع مقدس می‌باشد. از همین رو محفل انس با قرآن کریم در بوستان کوهسنگی هر شب با یاد و خاطر یکی از شهدای مدافع حرم و با پیام "سی شب، سی شهید" در حال برگزاری است.
    وی قدردانی از خانواده‌های این عزیزان را کوچک‌ترین کاری دانست که مدیریت شهری می‌تواند بر تداوم آن‌ها تمرکز داشته وبا این عمل گوشه‌ای از گذشت و فداکاری این بزرگواران را جبران نماید.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه دادد: صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهیدان دارای ارزش و احترام است و خدمت‌رسانی به آنان در تمام زمینه‌ها باید به گونه‌ای ویژه صورت گیرد.
    علیزاده هدف از این مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به مقام آنها دانست و بیان کرد: آشنایی شهروندان با شهدای سطح منطقه موجب می‌شود تا شهروندان به ویژه نسل جدید با اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی آشنا شده و در حفظ آنها کوشا باشند.
    وی اجرای طرح" هرشب یک شهید" را با حضور خانواده عزیز شهدا طرحی شایسته قدوم این عزیزان دانست و گفت: مدیریت شهری منطقه کوشیده است تا در ماه رمضان، ماه انسان سازی با اجرای طرح "هرشب یک شهید" علاوه بر ارج نهادن برمقام و منزلت خانواده شهدا، اهداف و آرمان‌های آنان را به شهروندان معرفی نموده و یاد و خاطر این عزیزان را زنده نگه دارد.
    شایان ذکر است، شهرداری منطقه 8 مشهد هرشب با دعوت از یک خانواده شهید در مراسم محفل انس با قرآن کریم از این عزیزان تجلیل و قدردانی می‌نماید.

     

    تعداد بازدید: 96
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر