اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 138
    کد: 107510
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
    در 5 ماه نخست سال جاری صورت گرفت؛

    صدور بیش از 1600 اخطاریه رفع سد معبر در منطقه 8 مشهد

    با هدف افزایش احساس امنیت شهروندان و به‌منظور پاک‌سازی هرگونه نازیبایی و ناهنجاری ناشی از تکدی‌گری در اماکن عمومی و تقاطع‌ها، بوستان‌ها و معابر عمومی، 142 متکدی و کودک بی‌سرپرست از سطح منطقه جمع‌آوری و به مراکز مربوط تحویل داده شده‌اند.
    صدور بیش از 1600 اخطاریه رفع سد معبر در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از صدور بیش از 1603 مورد اخطاریه رفع سد معبر در 5 ماه ابتدای سال جاری خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ سید ابراهیم علیزاده با بیان این مطلب افزود: شهرداری منطقه در راستای ایجاد شهری بهتر برای زندگی و همچنین آسایش و راحتی ساکنان منطقه و زائرانی که قصد بازدید و استفاده از امکانات موجود در منطقه را دارند، اقدامات بسیاری را در 5 ماه نخست سال جاری انجام داده است.
    وی با بیان اینکه درحال حاضر پدیده نابهنجار سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن، یکی از وظایف اصلی شهرداری است، افزود: هرروزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی، مانع اعمال حق دیگران می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه خود، مکلف به رسیدگی به این موضوع و جلوگیری از سدمعبر است.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: در این مدت، بیش از هزار و 603 اخطاریه سدمعبر در منطقه صادر شده که از این تعداد 589 مورد شامل ابلاغ قضایی و معرفی به شورای حل اختلاف است.
    علیزاده تصریح کرد: همچنین با هدف افزایش احساس امنیت شهروندان و به‌منظور پاک‌سازی هرگونه نازیبایی و ناهنجاری ناشی از تکدی‌گری در اماکن عمومی و تقاطع‌ها، بوستان‌ها و معابر عمومی، 142 متکدی و کودک بی‌سرپرست از سطح منطقه جمع‌آوری و به مراکز مربوط تحویل داده شده‌اند.
    وی با اشاره به مجاورت این منطقه با بارگاه ملکوتی حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، گفت: یکی از ماموریت‌های ضروری واحد سدمعبر، جمع‌آوری چادرخواب‌ها از سطح معابر است که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون، 378 چادرخواب جمع‌آوری شده‌اند که نسبت‌به سال گذشته، شاهد 209 فقره کاهش در این حوزه بوده‌ایم.
    شهردار منطقه 8 مشهد با تاکید بر رفع زمینه نارضایتی شهروندان از سدمعبر و مشکلات تردد ناشی از فعالیت دستفروشان یادآور شد: در این راستا در شش ماه گذشته، هزار و110 دستفروش و بساطی از سطح منطقه جمع‌آوری شدند که نسبت‌به سال گذشته، این تعداد، 145 مورد افزایش داشته است.
     

    تعداد بازدید: 138
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر