اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 165
    کد: 119508
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
    با هدف ایجاد سیمای بصری مناسب در سطح معابر منطقه هشت صورت پذیرفت :

    شستشوی نرده ها و المانهای شهری منطقه هشت

    در راستای زیبا سازی بصری وجلوگیری ازآلودگی محیطی شستشوی المانهای شهری تابلو و علایم ترافیکی و شستشوی نرده ها در سطح معابر منطقه هشت عملیاتی گردید.
    شستشوی نرده ها و المانهای شهری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : در راستای زیبا سازی بصری وجلوگیری ازآلودگی محیطی شستشوی المانهای شهری تابلو و علایم ترافیکی و شستشوی نرده ها در سطح معابر منطقه هشت عملیاتی گردید.
    مهندس سید ابراهیم علیزاده بیان داشت : با عنایت به بارش برف و یخبندان در سطح معابر و حضور خیل گسترده شهروندان در راهپیمایی اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه هشت اقدام به شستشوی المانهای شهری و نرده های ترافیکی نمود .
    شهردار منطقه هشت با اعلام این خبر افزود : شستشوی جداول، نرده ها و باکس های زباله سطح حوزه، در راستای پاکسازی معابر اصلی و فرعی با هدف بهسازی سیمای شهری به صورت مستمر ادامه دارد که با عنایت به بارش برف و یخبندان در سطح معابر و حضور خیل گسترده شهروندان در راهپیمایی جداول و گاردریل های بزرگراه کلانتری- بلوار نامجو- خیابان بهار- خیابان امام رضا(ع) و امام خمینی (ره)-نرده های ترافیکی و مسیر بی آرتی خیابان امام رضا(ع)- های خیابان امام خمینی(ع) و دیالمه و خیابان مدرس و زیر گذر میدان شهدا شستشو گردید.
    دراین راستا نسبت به شستشوی جداول و نرده های ترافیکی ، باکس های زباله ، جداول و نرده های موجود در پل ها ، رفع یخ زدایی جوب ها و ... اقدام گردید.
     

    تعداد بازدید: 165
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر