اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 76
    کد: 124746
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
    رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد بیان داشت :

    افزایش ماندگاری زائران با توسعه بوستان‌ها و فضای سبز

    توسعه گردشگری و افزایش ماندگاری زائران با احداث فاز 16 هکتاری بوستان کوهسنگی
    افزایش ماندگاری زائران با توسعه بوستان‌ها و فضای سبز

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد نیز در خصوص احداث فاز 16 هکتاری بوستان کوهسنگی بیان می‌کند: تلاش مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد توسعه متوازن فضای سبز مشهد در همه نقاط شهر است.
    غلامحسین صاحبی در ادامه خاطر نشان ساخت : با توجه به این هدف بوستان‌های مختلفی در سطح شهر احداث و یا توسعه پیدا می‌کند.وی می‌گوید: در حال حاضر فاز اول بوستان چهل بازه به اتمام رسیده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
    این عضو شورای اسلامی شهر مشهد به احداث فاز سوم بوستان کوهسنگی مشهد اشاره می‌کند و تصریح می‌کند: فاز سوم این بوستان به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری است.
    صاحبی اضافه می‌کند: از آنجایی که بوستان کوهسنگی یکی از جاذبه‌های شهر مشهد محسوب می‌شود لذا توسعه آن بسیار مهم و تاثیرگذار است.
    وی ادامه می‌دهد: همچنین حضور شهدای گمنام در جبل‌النور کوهسنگی خود سبب شده تا هر روزه شاهد حضور چشمگیر مردم در این بوستان باشیم.
    رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی می‌گوید: احداث فضای سبز به خصوص بوستان‌های بزرگ مقیاس و شهری سبب می‌شود تا ماندگاری زائران در مشهد افزایش پیدا کند و از طرفی به کاهش آلودگی هوای شهر مشهد کمک می‌کند.

    تعداد بازدید: 76
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر