اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 65
    کد: 126883
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
    . شهردار مشهد در جریان افتتاحیه فاز سوم بوستان کوهسنگی:

    شهردار مشهد :روزهای آلوده شهر مشهد به شدت کاهش پیدا کرده است .

    شهردار مشهد در آیین افتتاحیه فاز سوم بوستان کوهسنگی
    شهردار مشهد :روزهای آلوده شهر مشهد به شدت کاهش پیدا کرده است .

    شهردار مشهد با اشاره به اقداماتی که این مجموعه برای توسعه فضای سبز شهری داشته است، گفت: در همین راستا روزهای آلوده شهر مشهد به شدت کاهش پیدا کرده است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، سیدصولت مرتضوی در جریان آیین افتتاحیه فاز سوم بوستان کوهسنگی که با حضور جمع زیادی از مسئولان استانی و شهری و همچنین شمار زیادی از شهروندان و زائران بارگاه ملکوتی رضوی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توجه به مسائل زیست محیطی از جمله مهم‌ترین موضوعی است که این روزها توسط مدیریت شهرها به آن توجه می‌شود و از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.
    وی با اشاره به معضلی که شهرها به واسطه تعدد وسایل حمل و نقل موتوری درگیر آن هستند، عنوان کرد: خوشبختانه برای مقابله با این چالش اساسی، راهکاری جز توسعه فضای سبز شهری نداریم و در این زمینه نیز شهرداری مشهد گام‌های ارزنده ای را برداشته است.
    شهردار مشهد یادآور شد: در همین راستا میزان روزهای آلوده شهر مشهد به شدت کاهش یافته و در سال گذشته حتی یک روز هم به خاطر این موضوع در مشهد تعطیل نشد.
    مرتضوی خاطرنشان کرد: همچنین در کنار شهرداری مشهد، فضای سبز تحت مدیریت آستان قدس رضوی نیز با 750 هکتار باغ در داخل محدوده شهری و همچنین مزرعه نمونه در اطراف شهر، طراوتی جدی را به شهر بخشیده است.

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر