اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 60
    کد: 146610
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
    در پاسخ به پیامک شهروند محترم در روزنامه شهرآرا درج گردید:

    شست‌وشوی خیابان امام رضا (ع) برنامه روزانه فرآیند خدمات‌رسانی شهرداری منطقه ٨

    پاسخ مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه هشت به پیامک شهروند محترم در روزنامه شهرآرا
    شست‌وشوی خیابان امام رضا (ع) برنامه روزانه فرآیند خدمات‌رسانی شهرداری منطقه ٨

    «پس از باران گل‌آلود چند روز پیش شهر مشهد، متأسفانه نرده‌های خیابان‌های منطقه ٨ شهرداری پاک‌سازی نشده‌اند؛ در حالی‌که این منطقه جزو مناطق مرکزی و زائرپذیر این کلان‌شهر است. لطفا پیگیری‌های لازم را از مدیران شهرداری داشته باشید!»
    مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ٨ در پاسخ به پیامک این شهروند بیان کرد: در راستای تنظیف روزانه معابر و خیابان‌های این منطقه و پس از بارندگی‌های پراکنده اخیر که موجب کثیف و گل‌آلود شدن و اغتشاش در منظر شهری شده بود و با توجه به درخواست‌های شهروندان، شهرداری منطقه ٨ اقدام به شست‌وشو و نظافت معابر و تأسیسات شهری خیابان‌های مرکزی این منطقه کرده است.
    محسن خیرآبادی اضافه کرد: نرده‌های تقاطع غیرهمسطح جهاد سازندگی، انقلاب اسلامی، بوستان کوهسنگی و نرده‌های بی‌آر‌تی خیابان امام رضا (ع) از مهم‌ترین مناطق تنظیف شده در روزهای اخیر به شمار می‌آیند.
    وی تاکید کرد: نظافت و شست‌وشوی خیابان امام رضا (ع) برنامه روزانه در فرآیند خدمات‌رسانی شهرداری منطقه ٨ با هدف تکریم شهروندان و زائران امام مهربانی‌هاست.
    خیرآبادی همچنین اظهار کرد: هدف اصلی مدیریت شهری مشهد، شهروندمداری و ارتقای سطح رضایت شهروندان است که به این مهم، به عنوان یک اولویت در شهرداری منطقه ٨ توجه می‌شود.

    تعداد بازدید: 60
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر