اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 65
    کد: 153558
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
    شهردار منطقه 8 مشهد مقدس خبر داد:

    شناسایی زمین‌های بالای 1000 متر مربع برای راه‌اندازی پارکینگ

    در حال حاضر نیز توافق لازم به مالک دو قطعه از این زمین‌ها، که آستان قدس رضوی می‌باشد صورت گرفته و با راه‌اندازی پارکینگ در خیابان دانش، این پارکینگ‌ها در اختیار زائران و مجاوران قرار گرفته است
    شناسایی زمین‌های بالای 1000 متر مربع برای راه‌اندازی پارکینگ

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی در گفتگو با برنامه زنده رادیویی «شهرما» اظهار داشت: چون منطقه 8 مشهد مقدس از اهمیت ویژه‌‍ای به سبب پذیرایی از زائران اقصی نقاط کشور برخوردار است و باید خدمات ویژه‌ای به آنها ارائه دهیم، از ابتدای سال 97 برنامه‌های ویژه‌ای در این راستا در دست انجام داریم.

    وی افزود: در این راستا رفت و روب و نظافت در این منطقه به واسطه حضور زائران به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود؛ همچنین با توجه به درخواست‌های شهروندان از ابتدای سال جاری تاکنون، بالغ بر 8 هزار 500 مترمربع از معابر منطقه لکه‌گیری آسفالت شده است.
    ***پخش 4300 تن آسفالت در معابر منطقه 8 مشهد از ابتدای سال جاری تاکنون
    فرقانی با اشاره به پخش 4 هزار و 300 تن آسفالت در سطح معابر منطقه 8 مشهد از ابتدای سال جاری تاکنون اضافه کرد: برای جلوگیری از ایجاد مشکل در تردد زائران و مجاوران بیشتر پروژه‌ها به صورت فاز به فاز و قطعه به قطعه انجام می‌شود تا شاهد روان بودن تردد در معابر باشیم.
    وی عنوان کرد: جهت تامین فضای پارک مورد نیاز، نسبت به شناسایی اراضی بالای یک هزار مترمربع در سطح این منطقه اقدام شده است تا پس از مذاکره و توفق با مالکان این زمین‌ها، در برخی از آنها، پارکینگ راه‌اندازی شود.

    شهردار منطقه 8 مشهد مقدس خاطرنشان ساخت: در حال حاضر نیز توافق لازم به مالک دو قطعه از این زمین‌ها، که آستان قدس رضوی می‌باشد صورت گرفته و با راه‌اندازی پارکینگ در خیابان دانش، این پارکینگ‌ها در اختیار زائران و مجاوران قرار گرشفته است

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر