اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 107
    کد: 156315
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

    کسب رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در ارزیابی تاسیسات بهداشت شهری مناطق سیزده گانه مشهد

    طبق ارزیابی صورت گرفته شده از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه در تحقق شاخص های کمی و کیفی منطقه 8 رتبه برتر تاسیسات بهداشت شهری را در بین مناطق سیزده گانه کسب نموده اند .
    کسب رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در ارزیابی تاسیسات بهداشت شهری مناطق سیزده گانه مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : طی ارزیابی صورت گرفته شده از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه در تحقق شاخص های کمی و کیفی منطقه 8 رتبه برتر تاسیسات بهداشت شهری را در بین مناطق سیزده گانه کسب نموده اند .
    یکی از مهمترین استراتژیهای شهرداری مشهد که همراستا با سیاستهای کلان ملی است، ارتقاء سطح رضایتمندی عموم شهروندان و بهره مندان از تأسیسات بهداشتی عمومی)سرویس بهداشتی و آبخوریها( در سطح شهر میباشد. اهمیت این مهم با توجه به خیل عظیم مشتاقان حرم مطهر رضوی که هر ساله به قصد زیارت وارد شهر مشهد میشوند؛ دوچندان میباشد.
    ارزیابی تاسیسات بهداشت شهری با هدف بررسی و شناخت وضعیت کمی و کیفی بهداشت عمومی و انطباق آنها با نیازهای فعلی و آتی شهرها و شهروندان و همچنین امکان سنجی برای ارتقاء بهداشت عمومی و با در نظر گرفتن پارامترهای تخصصی مانند میزان رضایت مراجعین از تاسیسات بهداشت عمومی(سرویس های بهداشتی وآبخوری) و امنیت سرویس های بهداشتی ؛مناسب بودن مکان استقرار ؛وضعیت روشنایی ؛ مناسب بودن ساعات ارائه خدمات ؛ نظافت سرویس های بهداشتی و میزان اطمینان از سلامت آب در آبخوری صورت پذیرفته است که در در نتیجه شهرداری منطقه هشت در ارزیابی صورت گرفته شده رتبه برتر مناطق سیزده گانه مشهد را کسب نموده است .
    شهردار منطقه هشت ضمن تاکید بر ارتقای سطح بهداشت محیط شهری بیان داشت : اولویت مدیریت شهری خدمات رسانی با کیفیت به شهروندان است. و تمامی تلاش ما در منطقه هشت با عنایت به جایگاه استراتژیک منطقه هشت در میزبانی زائرین امام مهربانی ها ارتقی سطح رضایتمندی شهروندان و زائرین است .

    تعداد بازدید: 107
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر