اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 98
    کد: 157696
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
    " گزارش روزنامه شهرآرا" محله بانشاط - محله جنت

    جنت جان می گیرد.

    کسبه جنت با کمک مدیریت شهری منطقه هشت به دنبال تغییراتی برای این بازار هستند .
    جنت جان می گیرد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، این روزها در محله جنت حال و هوای متفاوتی که ایجاد شده است که شهروندان؛ کسبه و ساکنین ابراز خوشحالی می کنند. مدت ها بود که کسبه جنت به دنبال رونق بخشیدن به این بازار بودند و از اینکه بازار قدیمی ای مثل جنت دچار رکود شده است. ابراز ناراحتی می کردند اما حالا با بازار شاد و خاطره انگیز با حال و هوای روزهای قدیم شهر روبرو هستیم. شهرداری منطقه هشت جشنواره شادی به سبک سنتی در بازار شروع به کار کرده و هر شب از ساعت 18تا 22 بمناسبت دهه ولایت در حال برگزاری است.
    مسلم ابراهیم زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هشت هم درباره بازار جنت و تغییرهایش توضیح می دهد: جشنواره غذا،پوشاک، بازی های بومی محلی، موسیقی و آتش بازی با نام محله جنت ، محله با نشاط برنامه ریزی شده است . در این جشنواره برنامه هایی از جمله اجرای سرود، گروه تئاتر، سنتی خوانی، غذاهای سنتی ؛ شربت و دمنوش های گیاهی و.. داریم که نوستالژی ای از خاطرات گذشته ما هستند که این روزها دیگر به چشم نمی آیند وسعی کرده ایم در محله جنت آن را دوباره احیا کنیم تا هم برای نسل قدیم و هم نسل جدید خاطره انگیز باشد.
    وی با اعلام این خبر که برنامه محله با نشاط در دیگر محلات ما برگزار شود و در دومین محله ، محله خرمشهر را هم به چنین حال و فضایی برسانیم و از این کار هدفمان ایجاد نشاط معنوی برای شهروندان است. این برنامه از اول تا هفتم محرم با نام خرمشهر محله ای پویا با برگزاری آداب تعزیه خوانی در کوچه پس کوچه های محله برگزار می شود در اجرای این برنامه ها بیشتر به دنبال مشارکت اهالی و پویایی مردم هستیم.

    تعداد بازدید: 98
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر