اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 79
    کد: 161351
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
    شهردار منطقه8 خبر داد :

    بازگشایی و اجرای عقب نشینی معبر مجاور حرم مطهر رضوی

    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای تعریض ملک در خیابان سرشور21 و بازگشایی خیابان اندرزگو2 خبر داد.
    بازگشایی و اجرای عقب نشینی معبر مجاور حرم مطهر رضوی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: عملیات تعریض و عقب نشینی خیابان سرشور 21 و اتصال به کوچه آیت الله خامنه ای با پیگیری اداره املاک شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت .
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : خیابان سرشور به دلیل مجاورت با بارگاه منور رضوی کانون تردد و سکونت زائرین و مجاورین و دارای اهمیت استرانژیک است لذا که با پیگیری های بعمل آمده از سوی اداره املاک منطقه 8، ملک واقع در سرشور21 که باعدم تخلیه متصرف همراه بود و با ابلاغ اخطاریه به متصرف تخریب گردید.که پس از مرحله آماده سازی و بازگشایی معبر سرشور21رابه کوچه آیت ا.. خامنه ای متصل می نماید .
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : در راستای تحقق حقوق شهروندی و تسهیل و تسریع در مسیر عبور و مرور شهروندان و زائرین عملیات تملک و بازگشایی معبری حد فاصل اندرزگو2 و اتصال به کوچه نخودبریزها صورت پذیرفته است که موجب ارتقای رضایت شهروندان گردیده است .
    حجت فرقانی در پایان با اعلام این مطلب که مدیریت شهری نگاه ویژه ای به شهروند‌مداری، به عنوان یکی از راهبردهای اساسی توسعه‌ی اجتماعی دارد که همین راستا آماده همکاری با شهروندان عزیز در تعریض معابر در هسته مرکزی شهر و اعطای امتیاز های تشویقی طبق ظوابط قانونی موجود در این خصوص دارد.

    تعداد بازدید: 79
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر