اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 50
    کد: 162520
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۲۷

    لایروبی وپاکسازی جداول وکانالهای خیابان امام رضا(ع)

    در راستای جلب رضایتمندی شهروندی و جلوگیری از بوی نامطبوع و بروز آب گرفتگی ، لایروبی و پاکسازی کانال‌ و جوی های خیابان امام رضا (ع)به طول 1300متر مربع انجام پذیرفت
    لایروبی وپاکسازی جداول وکانالهای خیابان امام رضا(ع)

    لایروبی وپاکسازی خیابان امام رضا(ع) حدفاصل میدان بیت المقدس تا میدان بسیج
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: حجت فرقانی با اعلام خبر فوق بیان داشت : با هدف روان سازی و دفع پساب ها و جلوگیری از بوی نامطبوع و به منظور جلوگیری ازبروز آب گرفتگی خیابانها طرح لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه هشت عملیاتی گردید .
    شهردار منطقه هشت در ادامه با اشاره به وظیفه جدی شهروندان درخصوص عدم تخلیه زباله و نخاله‌های ساختمانی در جوی‌ها وجلوگیری از آبگرفتگی و پاکیزگی بیش‌تر شهر، افزود : اجرای عملیات لایروبی با هدف روان سازی دفع پساب ها و جلوگیری از بوی بد و جلوگیری ازبروز آب گرفتگی خیابان ها و معابر شهری و حفظ محیط زیست ضرورت ویژه دارد. لذا انجام طرح لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه هشت همواره در دستور کار اداره خدمات شهری این منطقه قراردارد..
    وی در ادامه هدف لایروبی جداول و کانال های آب را دفع و هدایت بهتر آبهای سطح در جداول بیان کرد و افزود: خیابان امام رضا (ع) یکی از خیابانها پرتردد مشهد به شمار میرود وسالیانه خیل عظیمی از زائرین ومجاورین حضرت علی ابن موسی الرضا در حال تردد هستند وبرای جلوگیری از بو نامطبوع پاکسازی جداول و کانال ها از ضایعات به منظور پیشگیری از بحران در مواقع بارندگی از جمله اهداف این عملیات است وخود باعث ارتقای سطح بهداشتی و جلوگیری از آب‌افتادگی معابر در مواقع بارندگی می‌شود، با اجرا شده است.
    دکتر فرقانی در پایان اظهار داشت: همه شهروندان در ایجاد شهری پاک و ایمن باید شهرداری را یاری و از تخلیه ضایعات و پسماندها در کانال ها و جوی‌ها خودداری کنند زیرا مردم در کاهش خطرات و هزینه‌ها نقش اساسی دارند.
     

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر