اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 45
    کد: 163792
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

    اجرای طرح معروف یاوران در منطقه 8 مشهد

    در این طرح از مشارکت و هم‌افزایی دو حوزه شهرداری مشهد وستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر استفاده شده است.
     اجرای طرح معروف یاوران در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 از اجرای طرح معروف یاوران در شهرداری منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی در نشست توجیهی و آغاز به کار طرح معروف یاوران در منطقه 8 مشهد بیان کرد: طرح معروف یاوران ایده‌ای است که می‌توان گفت برای اولین بار در کشور در نظر دارد ظرفیت‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر را در حوزه‌های مسوولیت‌پذیری شهری از قبیل پسماند و تفکیک زباله، سد معبر و ایمنی‌های ساختمانی نهادینه سازد.
    وی افزود: در این طرح از مشارکت و هم‌افزایی دو حوزه شهرداری مشهد وستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر استفاده شده است.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: حوزه اجرایی طرح معروف یاوران محدوده مرکزی و پیرامونی حریم مطهر رضوی که چندین منطقه شهری را شامل می‌شود و در سه حوزه پسماند، آتش‌نشانی و سد معبر به صورت پایلوت آغاز به کار کرده است.
    فرقانی با تقدیر از اجرای طرح معروف یاوران گفت: شهرداری منطقه 8 مشهد در کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء فرهنگ مسوولیت‌پذیری و کاهش نگاه قهری در حوزه‌های شهری آماده همکاری و مشارکت با اصناف و تشکل‌های مردم محور است.
    وی در ادامه افزود: مشارکت‌های مردمی در اجرای طرح‌های شهری موجب کاهش وجهه قهری و ایجاد هم‎افزایی و ارتقای سرمایه اجتماعی می‌شود.
    گفتنی است در این نشست مدیر حقوقی معاونت خدمات و محیط زیست شهری و نماینده ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر