اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 67
    کد: 164394
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
    شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

    احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور

    احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور با هدف توسعه فضای سبز در سطح منطقه و ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر، در فضایی به مساحت1647 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال
    احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور

    شهردار منطقه 8 مشهد از احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این مطلب افزود: احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور با هدف توسعه فضای سبز در سطح منطقه و ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر، در فضایی به مساحت1647 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال انجام خواهد شد.
    وی با اشاره به لزوم توسعه فضای سبز شهری افزود: پارک‌های خطی با مناطق مسکونی مجاور ارتباط کافی برقرار کرده و زیبایی بصری محیط را به نحو چشمگیری افزایش می‌دهند که شهروندان با پیاده‌روی و ورزش می‌توانند استفاده مناسبی از این فضاها داشته باشند.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: اجرای پارک در این محدوده علاوه بر زیبایی شهری، نیازهای مختلف از جمله کمبود فضای سبزو بوستان مانند را تامین می‌کند. وی اجرای این طرح را با توجه به بافت متمرکز و حجم بالای جمعیتی در اطراف حرم مطهر قابل اهمیت دانست و گفت: این پارک با هدف ارتقای فضای سبز سطح منطقه و افزایش زیبایی محیطی بافت زائر پذیر شهر اجرا می‌گردد.
    فرقانی در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت: احداث پارک شهید دهقانی در خیابان سرشور مساحتی حدود 1647 مترمربع شامل درختان و درختچه‌ها و گیاهان دائمی و گیاهان پوششی، تاسیسات برقی شامل پایه چراغ و ال ای دی و یه معبر سمت کاربری‌های مسکونی و یه معبر هم سمت حاشیه می باشد در دستور کار قرار دارد.

    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر