اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 35
    کد: 164936
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
    با هدف حفظ بهداشت محیط شهری و پیشگیری از پراکنش زباله صورت پذیرفت؛

    ساماندهی اصناف پرزباله شهرداری منطقه 8 مشهد

    طرح ساماندهی اصناف پرزباله که شامل میوه فروشی‌ها، اغذیه‌ها، هتل‌ها، سوئیت آپارتمان‌ها، واحدهای اقامتی و رستوران‌ها و کلیه صنوف تولید کننده است که طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد این اصناف باید جهت جمع‌آوری پسماند و ضایعات خود با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی در خصوص جمع‌آوری آنها اقدام نمایند.
    ساماندهی اصناف پرزباله شهرداری منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از ساماندهی اصناف پرزباله از جمله هتل، هتل آپارتمان، سویت آپارتمان، مسافرخانه، زائرسرا و واحدهای اقامتی فصلی در منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی بیان کرد: با هدف حفظ بهداشت محیط شهری و پیشگیری از پراکنش زباله در معابر اصلی شهر و در راستای کاهش آلودگی محیطی، ارتقاء سطح رفاه شهروندان و افزایش سطح رضایتمندی عمومی، شهرداری منطقه 8 مشهد نسبت به ساماندهی اصناف پرزباله و صدور اخطاریه های لازم اقدام کرده است.
    وی افزود: به منظور حفظ نظم، جلوگیری از سد معبر، پاکیزگی محیط و زیباسازی منظر شهری، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت شهروندان به اکثر واحدهای اقامتی از جمله هتل ، هتل اپارتمان، سویت آپارتمان، مسافرخانه، زائرسرا و واحدهای اقامتی فصلی، جهت قرارداد جمع‌آوری زباله اخطار داده شده و پیگیری قانونی آن در حال اجرا می‌باشد.
    فرقانی افزود: طرح ساماندهی اصناف پرزباله که شامل میوه فروشی‌ها، اغذیه‌ها، هتل‌ها، سوئیت آپارتمان‌ها، واحدهای اقامتی و رستوران‌ها و کلیه صنوف تولید کننده است که طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد این اصناف باید جهت جمع‌آوری پسماند و ضایعات خود با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی در خصوص جمع‌آوری آنها اقدام نمایند.
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: با توجه به رشد جمعیت و توسعه شهرنشینی، یکی از معضلات اجتماعی در حال گسترش، تولید روز افزون پسماند و زباله است این صنوف با سد معبر، تخلیه زباله و عدم استفاده از سطل زباله باعث ایجاد نازیبایی در معابر و انظار عمومی شده‌اند که به دلیل عدم توجه به اخطاریه‌های صادر شده، نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.
    وی از تمامی شهروندان، ساکنان و کسبه خواست با توجه به اینکه تخلیه زباله در معابر عمومی باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل آلودگی‌های زیست محیطی و بهداشتی می‌شود، علاوه بر رعایت بهداشت عمومی در محیط سکونت و کسب و کار از اشغال معبر عمومی و پیاده‌روها خودداری کرده و همکاری لازم با خدمت‌گزاران شهررا مبذول نمایند.

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر